Emanctipator Ensemble se v říjnu představí v Praze

Douglas Appling – známější jako Emancipator – se od vydání svého debutového alba Soon It Will Be Cold Enough v roce 2006 pomalu zapisuje do dějin elektronické hudby. Jeho popularita strmě stoupá a dnes se řadí mezi takové hvězdy elektronické hudby, jako jsou Moderat, Odesza nebo Bonobo. V současnosti brázdí svět v doprovodu živé kapely jako Emanctipator Ensemble a 11.října odehrají své premiérové vystoupení v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 440,- Kč + poplatky jsou k zakoupení na webu a pokladně Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 550,- Kč.
Douglas se od dětství se věnoval klasické hře na housle a jeho organický přístup k produkci elektronické hudby se nechává inspirovat mnoha vlivy z mezinárodních kultur a hudebních žánrů – vytváří autentickou elektronickou hudbu poučenou světem.
Rok 2015 byl pro Douglase více, než náročný. Nejprve vydal živák Live In Athens, v červenci Dusk to Dawn Remixes – remixové album s mnoha hosty, např. ODESZA, Little People, Eliot Lipp a další a ke konci roku další sólové album s názvem. Seven Seas, první po třech letech. Je výsledkem dvouleté práce, četných spoluprací, nových zážitků a živého vystupování.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ir9d4tkpDuU[/youtube]
Poslední Emancipatorovo sólové turné po Evropě bylo velkým úspěchem, koncerty v Berlíně, Amsterdamu, Den Haagu, Bruselu, Paříži, Londýnu, Leedsu, Budapeští a v Kodani byli beznadějně vyprodané. Letos na podzim se Emancipator do vrátí a poprvé sebou do Evropy přiveze i živou Ensemble kapelu. Spojení elektroniky, basy, bicích a kláves je na podiu velmi silným a nezapomenutelným zážitkem. Pražský klub Lucerna Music Bar se 11.října má tedy na co těšit.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<