Festival Pop Messe spojuje síly s Flédou a Kabinetem Múz

profile 2023

Pop Messe, jedinečný hudební festival, který svou dramaturgií oslavuje různorodost popové hudby, s radostí oznamuje nové partnerství s prestižními hudebními kluby Fléda a Kabinet Múz. Vzájemná spolupráce má za cíl posilovat lokální klubovou scénu, propojovat fanoušky a společně sdílet nezapomenutelné hudební zážitky.

„Považuji to za zcela přirozené spolupracovat s lokálními a etablovanými partnery jako jsou Fléda a Kabinet Múz. Mám z toho radost a těším se na naše nové synergické propojení a věřím, že do budoucna to posílí jak náš rychle rostoucí festival Pop Messe, tak i přední subjekty brněnské klubové scény, kteří jsou nepostradatelnými články kulturního dění v Brně,“ komentuje novou spolupráci dramaturg festivalu Tomáš Kelar.

Pop Messe, který se za dobu své krátké existence stal jedním z nejvýznamnějších hudebních festivalů v Česku, přichází s novým konceptem, jenž ještě více propojuje festivalové prostředí s místní hudební scénou. „Spojení s Pop Messe je pro Kabinet MÚZ jasným a logickým krokem. Je nám blízká jak dramaturgie festivalu, tak jeho tvůrčí tým. Spolupráce mezi lokálními kluby a progresivním festivalem nám všem přiláká více návštěvníků a navzájem udržujeme povědomí o živé hudbě v našem krásném městě Brně,“ doplňuje provozovatel Kabinetu Múz Martin Kozumplík.

Pop Messe proběhne poslední červencový víkend 28. a 29. července v okolí stadionu Za Lužánkami a přilehlých prostorách Bobycentra. Pořadatelé pro letošní ročník připravují jednu venkovní a tři vnitřní hudební scény. Dvě ze tří pódií uvnitř Bobycentra ponesou stejnojmenné názvy jako kultovní kluby Fléda a Kabinet múz. Během festivalu bude Fléda hostit celonoční Off Messe afterparty. Návštěvníci, kteří si chtějí užít hudbu do brzkých ranních hodin, se mohou těšit na hudební produkci do šesti hodin ráno.

„I když to tak při pohledu na program Flédy nemusí vždy vypadat, dramaturgie festivalu Pop Messe je naší srdeční záležitostí. Jsme rádi, že ho tady máme a uděláme vše pro to, aby byl ještě úspěšnější a silnější,” doplňuje manažer Flédy Lukáš Stara. Fléda stejně jako Kabinet Múz patří k ikonám brněnské hudební scény. Oba kluby jsou známé svými skvělými koncerty a atmosférou, která přitahuje fanoušky hudby z celé republiky.

Hudební vydavatelství Kabinet Records, které patří pod Kabinet Múz, má pro fanoušky speciální akci. Při nákupu jakékoliv LP desky získá nakupující slevu 30 % na vstupenku na Pop Messe. Nákup lze provést pouze v hudebním klubu na Sukově 4.

Kabinet Records na festival také připravují vlastní stánek s pestrým výběrem hudebních nosičů.

Na třetí ročník Pop Messe zavítají hvězdy jako Tommy Cash, Spiritualized, Clark, Mareux, Gilla Band, Young Fathers, Hudson Mohawke, Max Copper, Lankum, Panda Bear and Sonic Boom, Annet X, Ventolin, Kale, Sunbrella a mnoho dalších. Dvoudenní a jednodenní vstupenky lze koupit na popmesse.cz.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE