Frozen Poppyhead vydává po 3 letech nové album

poppy

Kapela Frozen Poppyhead vydává po 3 letech nové album “Everfrost”, které je zároveň její druhé plnohodnotné album v řadě. Oproti prvnímu albu “The First Furrow” s pouhými 8 písněmi nabídne Everfrost na jednom CD písní hned 15. Nejen že se na novém CD najdou písničky, u kterých si budete moci pořádně zařádit, ale najdou se i takové, které vás vezmou za srdce.

Každá z písní má svou vlastní náladu a je věnovaná určitému tématu. V některých jsou myšlenky a poselství jasná hned po prvním poslechu, u jiných se ale už musí člověk pořádně zaposlouchat a zapřemýšlet. Je také důležité zmínit, že všechny písně budou doprovázeny vizuální stránkou v podobě převážně hraných videoklipů, jejichž scénáře kapela napsala sama.

O grafickou stránku CD se postaral velmi šikovný grafik z Českých Budějovic Daniel Kyncl, který je shodou okolností švagrem frontmana Richarda Tolknera. Promo fotku, která se nachází na poslední straně bookletu zajistil a upravil přítel a dvorní fotograf kapely Tomáš Grech, alias Kalgraphy. Hudbu i texty si kapela tvoří sama.

Objednávky CD EVERFROST na adrese: shop@frozenpoppyhead.com

Odkaz na videoklip:

Odkaz na album Everfrost:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE