Gaia Mesiah už tento pátek v Malé sportovní hale v pražských Holešovicích

18b74f1c 32d9 40f9 9d14 966ff8c02e2c

Gaia Mesiah už tento pátek v Malé sportovní hale v pražských Holešovicích

Plány na turné provázející vydání alba Refresh In Golden Hive (Live) nezvaný producent jménem Koronavirus přesunul na podzim. Energická Gaia Mesiah neskládá ale ruce do klína. Už na tento pátek 15. května chystá live stream, který jejich neskutečnou energii přenese spolehlivě k fanouškům domů. A nepůjde o žádné jamování v obýváku nebo v kuchyni. Kapela nastoupí v plném nasazení, s kompletní zvukovou a světelnou technikou rovnou na pódium Malé sportovní haly v Holešovicích. Navíc 70 fanoušků může podpořit kapelu přímo na místě. Poslední vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketstream. Ostatní mohou na koncert Gaia Mesiah přispět na portálu Donio.cz. „Nemůžu říct, že bychom se během karantény flákali, ale živý hraní ničím nenahradíš, chcem pro vás v pátek rozjet pořádnej mejdan,“ zve zpěvačka Marka Rybin a dodává: „Celé je to dost šílené, protože jsme dlouho nehráli a teď budeme hrát přímo do kamer, bude to asi zvláštní pocit. Jsem samozřejmě moc ráda, že tam budou alespoň nějací lidé, protože energii z kamery asi jen tak nedostanu. Budu si představovat, že jsme v poradu u Lettermana:).

Live stream koncert začne přesně ve 20:00 na www.donio.cz/GaiaMesiah nebo www.facebook.com/gaiamesiah. Pro majitele vstupenek se hala otevře po 19:30. Více informací na www.gaiamesiah.com. Vstupenky pro prvních 70 fanoušků www.ticketstream.cz/akce/gaia-mesiah-132723.

Letošní album Gaia Mesiah Refresh In Golden Hive (Live) je vlastně atypickým „best of“. Vzniklo ve studiu Golden Hive v režii dvorního producenta Amaka Goldena a Gaia Mesiah na něm přináší deset starších songů z prvních tří alb, leckdy po dílčí úpravě. Vše je natočeno na jeden zátah naživo, páteřní songy jejich koncertů jsou tak zachyceny v autentické atmosféře. Kapela jej ještě stačila pokřtít 6. února v pražském Lucerna Music Baru, podstatná část turné se však přesouvá na podzim.
Gaia Mesiah působila až do roku 2008 na tuzemské rockové scéně jako zjevení. Divoká Marka a její nespoutané kolegyně Santa Morella a Misha, podporované nekompromisním basovým groovem Joshe Stewarta, si svojí neuvěřitelnou energií pravidelně podmaňovali davy fanoušků. Ti si však museli od rozpadu kapely počkat až do roku 2016, kdy to Gaia Mesiah rozbalila v pražské Akropoli a na Rock for Churchill, a to dokonce i s australským basistou Joshem. O rok později vyrazila kapela v původní sestavě na úspěšné turné a jasně dala vědět, že se nejedná o jednorázový comeback. Následně přišla nabídka na desku, Josh se přestěhoval z Austrálie do Prahy a je jasné, že Gaia Mesiah je definitivně zpět, navíc v plné síle. Do roku 2008 kapela vydala eponymní samizdatové EP (2003), studiová alba Ocean (2005) a Alpha Female (2007) a Live album Thank You Dr. Beat (2008). Na začátku loňského roku se znovuobnovená Gaia Mesiah přihlásila s albem Excellent Mistake, které vydala u Warner Music.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE