Garbage oznámili nové album

Garbage

Jednu dobu to vypadalo, že se definitivně rozpadnou, to když jejich třetí deska propadla. Ale jsou zpět a slibují desku č. 7.

V úterý kapela Garbage vydala hlavní singl alba a úvodní skladbu „The Men Who Rule the World“, protestsong na populární téma – proti nespravedlnosti kapitalismu, rasismu, sexismu a misogynie po celém světě. Píseň je doprovázena hudebním videem natočeným chilským filmovým režisérem, animátorem a malířem Javi.MiAmor. “Toto je náš sedmý záznam, jehož významná numerologie ovlivnila DNA jeho obsahu: sedm ctností, sedm zármutků a sedm smrtelných hříchů,” řekla o albu frontmanka Garbage Shirley Manson. “Byl to náš způsob, jak se pokusit pochopit, jak kurva to se světem je a ten ohromující chaos, ve kterém se nacházíme. Je to záznam, který jsme cítili, že jsme ho teď museli udělat.” Desku “No Gods No Masters” produkoval Garbage společně s dlouholetým spolupracovníkem Billym Bushem; poprvé nahráli dema alba v létě roku 2018 v Palm Springs.

Videoklip k desce s názvem „The Men Who Rule the World“ zhlédnete zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE