Glamrocková skupina Slade prožije letošní babí léto ve střední Evropě a 27. října vystoupí v pražské Lucerně

TEXT POZVÁNKY:  TOM MARTIN
27. října bude Velký sál pražské Lucerny patřit milovníkům poctivé rockové muziky, reprezentované partičkou anglických hard rockových hrdinů, od roku 1966 známých pod jménem Slade.
Z původní sestavy dodnes vydrželi dva členové: charismatický kytarista Dave Hill a neméně legendární bubeník Don Powell. Za mikrofonem již řadu let stojí zpěvák Mal McNulty, kdysi rovněž působící ve spřátelených Sweet.
Zasvěcení fanoušci jistě vědí, že většinu populárního materiálu (včetně singlu Merry Xmas Everybody, kterého se prodalo více než milion kusů) pocházel z dílny originálního zpěváka Noddyho Holdera a kytaristy Jima Leaho, za jejichž návrat do sestavy Slade by jistě mnoho světových promotérů vypsalo šek na sedmimístnou částku. O naplnění snu tisíců fanoušků po celém světě ani nemluvě. Vzhledem k tomu, že oba zmínění pánové jsou již sedmdesátníci, času mnoho nezbývá.
Šance, že by v říjnu zazněla vánoční hymna je mizivá, naštěstí diskografie Slade obsahuje desítky dalších hitů, které na tomto koncertě jistě nevynechají  – GudBuy T’ Jane, How Does It feel, Far Far Away, Cum On Feel The Noize a samozřejmě My, Oh, My.
Hudební agenturu Brnokoncert, mající pražský koncert Slade na svědomí, nejde nepochválit za výborné načasování – 27. října je totiž sobota. Závěrem tedy nezbývá než věřit, že se v Lucerně na Slade sejdeme opravdu v hojném počtu!
 

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<