Glenn Hughes na Slovensku

Proslavilo ho účinkování v DEEP PURPLE (alba Burn, Stormbringer, Come Taste the band), po kterém následoval strmý pád do drogové alkoholového pekla. Glenn to na rozdíl od mnoha jiných zvládl a jeho sólová kariéra je pozoruhodnou plavbou na vlnách hard rocku, soulu, funky a jejich vzájemné kombinacím. Glenn Hughes mimo hostování pro různé slavné kolegy nahrával s Tonym Iommim a z tohoto velmi vydařeného spojení vzniklo několik alb, z toho jeden pod hlavičkou Black Sabbath. V posledních letech se na nahrávání Glennově sólových albech podílí i jeho rodinný přítel, bubeník Red Hot Chilli Peppers – Chad Smith. Paralelně Glenn Hughes účinkuje v superskupině Black Country Communion po boku bluesové hvězdy, kytaristy Joe Bonamassy, klávesáka Dereka Sheriniana a bubeníka Jasona Bonhama.
Začátkem listopadu se Glenn Hughes přihlásil o slovo s novým, energickým albem “Resonate”, který společně produkovali s dánským producentem a kytaristou Soren Andersenem v Kodani. Na Slovensko přijede Glenn Hughes představit nejen nové skladby, ale i průřez sólovou tvorbou a vzpomene si i na éru Deep Purple.
Koncert Glenna Hughese se začíná o 19h, v úterý 14. února, v Domě umění v Piešťanech

Související články

Rock&Pop 12/06

Manželé v rocku, Damien Rice, Jarvis Cocker, Tom Waits, J.J. Cale & Eric Clapton, Sting, Deftones, Laibach, Badly Drawn Boy, DJ Shadow, Hyperion, 13th Floor Elevators Titulka: Support Lesbiens Články: Manželé v rocku, Damien Rice, Jarvis Cocker, Tom Waits, J.J. Cale & Eric Clapton, Sting, Deftones, Laibach, Badly Drawn Boy, DJ Shadow, Hyperion, 13th Floor…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box