Goofy Cow před Evropskou tour vydávají single L!VE AND LET DiE

GOOFY COW 4

Předtím, než Goofy Cow vyjedou z České republiky a vydají se na svou květnovou tour po jižní Evropě, představují nový a úderný singl L!VE AND LET DiE.

Hlavním motivem singlu L!VE AND LET DiE je nutnost hledět vpřed, nikoliv do minulosti. Skladba se hlouběji se zabývá pocitem zmatku, vnitřního zápasu a odolnosti v době nepřízně. Kapela v něm reflektuje získané zkušenosti, včetně pocitů hněvu, zklamání nebo zlomeného srdce a nabádá nefixovat se na minulost a jít dál. Píseň L!VE AND LET DiE je energická, kombinuje rytmické bicí s agresivními kytarami. Obsahuje jak pasáže rapu, tak melodické refrény, přidávající dynamiku a rozmanitost.. Tyto různorodé prvky společně vytvářejí živou a intenzivní atmosféru, která poutá posluchače a udržuje jejich pozornost po celou dobu skladby. Goofy Cow se tím po dvou písních s hosty vrací ke svým pop punkovým kořenům.

Právě tahle píseň bude Goofy Cow doprovázet na jejich tour, která povede přes Chorvatsko, Bosnu a Hercegovinu, Srbsko, Rumunsko, Maďarsko a Rakousko. Na ní během 10 dnů odehrají 8 koncertů a na většině se představí jako headliner večera.

Tour:
2.5.2024 Zagreb – Dva Osam

3.5.2024 Knin – A3 Club

4.5.2024 Tuzla – Baza

5.5.2024 Novi Sad – KC Lab

7.5.2024 Belgrade – Klub Fest

8.5.2024 Timisoara – M2

9.5.2024 Budapest – Dopamin

10.5.2024 Vienna – ((szene))

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Odezvy

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE