Helloween comicsoví

Helloween comics

Comicsové vydavatelství Incendium se domluvilo se skupinou Helloween na spolupráci při tvorbě comics a akčních figurek s motivy z desek kapely. Projekt dostane název Seekers of the Seven Keys.

Comics bude pracovat s motivy postav vyobrazených na obalech alb legendární německé speed metalové kapely. První vydání figurek bude omezeno na 2 000 kusů a prodávat se bude ze necelých dvacet dolarů, což v korunách znamená cenu pod pětistovku. K dispozici budou tři typy – postava s helloweení dýní místo hlavy, čarodějka z alba Better Than Raw a strážce klíčů.

Příběh comics bude jednoduchý – mystických sedm klíčů se ztratilo a strážce je chce zpět. Ale není jediný, kdo hledá. A když se náctiletí sourozenci pustí také do pátrání, může fantasy dobrodružství ve stylu 80. let začít.

Animovanou podobu má také dosud poslední videoklip Helloween k písni “Out For The Glory”:

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE