Hey Stupid třicetiletý

Alice Cooper

Vincent Damon Furnier známější pod jménem své kapely Alice Cooper natočil dvanácté album “Hey Stoopid” přesně před 30ti lety s hosty jako Joe Satriani, Steve Vai, Slash, Ozzy Osbourne a Nikki Sixx.

Hned titulní “Hey Stoopid” je stadionová halekačka, ve které nám ovšem Alice výchovně připomíná, že svět není mateřská školka a nástrahy jako například tvrdé drogy číhají všude. Nechybějí ani typicky Aliceovské balady jako například “Love’s A Loaded Gun”.

Album obsahuje nejen pecky na první dobrou jako “Feed My Frankenstein”, ale i originální kompozice, u kterých máte pocit, že skladatel musel mít brouka na mozku jako je “Wind Up Toy.”

Jde o jednu z nejlepších Aliceovek, která ani po třiceti letech není zapomenuta. Není proto divu, že Cooperův management přichází se vzpomínkovými akcemi FEED YOUR FRANKENSTEIN – THE GAME a podobně.

Pocit z třicet let starého alba si připomeňte zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MÖTLEY CRÜE Návrat s příchutí dramatu

Na Silvestra 2015 se v hollywoodské hale Staples Center odehrál plánovaný poslední koncert amerických glamrockových ikon Mötley Crüe. Kapela, jež skutečně žila ono profláklé heslo „sex, drogy, rock n’roll“ a hlasitě to vyřvávala do světa, oznámila už rok předtím, že odchází do důchodu. Nevylučuje sem tam nahrát novou muziku, ale na prknech, která znamenají svět, ji už…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE