Highly Suspect poprvé v České republice

Také v roce 2018 navštíví naší republiku mnoho zajímavých kapel a zpěváků. A mezi nimi bude také americké trio Highly Suspect. Tato kapela má již za sebou dvě alba a tím pádem také fanoušky. Své pole působnosti chce rozšířit a potěšit také fanoušky v Evropě. V České republice se tak objeví úplně poprvé.
Toto americké rockové trio se objevovalo převážně v Americe. To se změní, svou aktuální desku The Boy Who Died Wolf budou propagovat v příštím roce i v Evropě. Letošní rok patří nadále Americe, příští rok však kapela zavítá do Evropy a těšit se mnohou také fanoušci v České republice. Koncert se odehraje 17. února v Praze ve Futurum Music Baru.
Kapela funguje od roku 2009, no na první album si počkali dlouhých šest let. Mister Asylum je jejich debut, který vyšel v roce 2015. Toto album bylo velmi dobře přijato o čemž svědčí také dvě nominace na Grammy. V příštím roce se tak kapela představí i českému publiku a jak hlásí oficiální profil kapely, pravděpodobně se můžeme těšit na nové songy.
Koncert pořádá festival Rock For People.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE