Horizont: Vymažte z hlavy ty divný stavy!

horizont

Z hnízda zvaného Horizont vyletěla další vlaštovka, která bude mít své místo na novém listopadovém albu.

Rocková parta oznámila z kraje roku práci na své debutové desce. Divný stavy a jejich lyrické video s ohledem na atmosféru mají úlohu nejen se připomenout, ale také rozčeřit vody připravovaného alba.

Již plán vydání, který parta z malebných Luhačovic a přilehlého okolí připravila, o ledasčem vypovídá. Koncertů plno, atmosféra dle pořadatelů výborná a vzestup kapely patrný každým songem a činem. Ráz, kterým skladba disponuje, hloubka, kterou text má a samotná podstata, je daleko za hranicí prvního poslechu skladby. Jde se zase po jádru věci, zase se jde říkat pravda a zase je zde sdělení… Vymažte z hlavy všechny divný stavy, které si vás stejně najdou. Naučte se pracovat sami se sebou, zvládejte sebe sama a nepitvejte se v něčem, co nemůžete změnit.

To tajemno, které posluchač cítí při poslechu skladby nelze nevnímat a proto také kapela Horizont imponuje velké řadě fanoušků.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE