Iron Maiden album 2021

Iron Maiden

Dnešek bude navždy znám jako den, kdy vyšlo nové album Iron Maiden. Tak to je a fanoušek jakéhokoli typu muziky s tím nemůže než nesouhlasit. Legendární britská metalová ikona vydala Senjutsu jako své sedmnácté studiové album a dosud nejdelší čekání na novou LP podobu Eddieho je u konce.

Japonský název, který lze přeložit jako taktika a strategie, dva nosiče, opět od Marka Wilkinsona, dlouhé klenuté melodické kompozice. Kritici Wall of Sound dali desce 9/10 a označili ji za “epický a triumfální návrat… lépe vyvážený než The Book of Souls … se zajímavými hudebními postupy”.

Nezbývá než zasunout do přehrávače a nebo si alespoň pustit typicky ironmaidní více než jedenáctiminutové dnes oficiálně zveřejněné písně Hell on Earth zde:

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE