IVA FRÜHLINGOVÁ přistižena S LÁSKOU. Natočili spolu videoklip!

laskaa

Láska vydal nedávno svůj úspěšný debut s názvem Deska, nyní nezahálí a pracuje na novém materiálu. Stejně jako na prvním albu si pozval do duetu známou zpěvačku, tentokrát Ivu Frühlingovou.

Společná píseň Světová hvězda si z obou protagonistů utahuje, zábavnou formou zmiňuje úskalí soužití známé tiktokerky a muzikanta.

Když písnička vznikala, neměl jsem zatím jasnou představu o tom, kdo by to se mnou měl zpívat. Ale ještě dříve, než byl song napsaný, náhoda nás svedla dohromady s Ivou, za což jsem zpětně moc rád. Iva byla vždycky skvělá zpěvačka…a když jsme se na jaře sešli poprvé u ní doma a finalizovali jsme spolu text, bylo mi jasný, že to bude dobrý“, popisuje vznik písně hudebník.

Známá zpěvačka a hvězda sociálních sítí Iva Frühlingová byla spatřena v ulicích Kutné Hory v doprovodu svého kolegy, zpěváka a kytaristy Václava Vaňury alias písničkáře Lásky.

Frühlingová, která se v posledních měsících začíná opět hudebně angažovat, si se zpěvákem ve videoklipu vyrazila za ruku na odpolední procházku. Šlo však jen o natáčení. „S Ivou jsme dobří přátelé a kolegové, náš vztah je čistě pracovní.“, odpovídá písničkář Láska.

Videklip k písni Světová hvězda obsahuje i unikátní sestřihy osobních videí obou protagonistů, diváci tak mohou nakouknout do Tik Tok kuchyně Ivy Frühlingové, nebo soukromí písničkáře Lásky.

Videoklip:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE