Jake Aarons a jeho Baby Blue

BB

Loket, 30. prosince 2022 – Vhled do koloběhů života vztahů, a to od samého začátku plného nadějí až po hořký konec. Takové je první studiové album Jake Aaronse, Baby Blue. V multi- žánrovém počinu propleteným pop-punkem, indie-popem, pop-rockem či bedroom-popem se objevuje řada hostů z indie scény, a to nejen z té české.

Značnou část desky mixoval Fosco Alma, spoluzakladatel Blakkwood Records.
„Se skladbami, které zaznívají na albu, jsem se konečně odvázal. V začátcích jsem se cítil hrozně svázaný žánrem a tím, co umím (resp. neumím). Všechny starší skladby jsem skládal akusticky jen s kytarou. Tady jsem poprvé cítil svobodu, za spolupráce vícero producentů,” říká Jake Aarons.

Is it the Right Time?
Album začalo vznikat v létě roku 2021. V této době byl nahrán i první single „Right Time”, který autorovi otevřel dveře do světa popovějšího žánru. Píseň byla dokonce vybrána do proslulého Spotify playlistu New Music Friday, a Aarons za ni sklidil značný úspěch. Do dnes je to umělcova nejposlouchanější skladba, ke které vznikl i videoklip. Tento svižný, odlehčený song se vám zaručeně dostane do hlavy.

Album plné umělců
Mimo rychlejší skladby se na albu samozřejmě objevují i pro autora typické pomalejší dojáky. Baby Blue je uspořádáno tak, že se člověk nepřesytí a tempo i žánr se neustále mění. A to až do samého konce. Album je plné hostujících umělců, například Nanashi a Vojta Marek za Českou republiku či Max Vanderlinde z Rakouska.

Album Baby Blue vyšlo 30. 12. 2022 na všech streamovacích platformách za podpory OSA.
https://songwhip.com/jakeaarons/baby-blue

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE