JAKUB ONDRA se s novinkou Začátky vrací domů

Foto Archiv Jakuba Ondry mail 2

Mladý český písničkář Jakub Ondra, který v posledních deseti letech procestoval s kytarou a mikrofonem doslova celou Evropu a nejdále byl dokonce na hudebním festivalu v Shanghaji, se po dlouhé době vrací domů! Svůj návrat uvádí česky zpívanou písní Začátky, kterou doprovází radostný klip, na nějž se můžete podívat zde:

“Jsem nadšený, že se vracím zpátky do Čech, kde to všechno začalo, když jsem od svých osmnácti chodil hrát s kytarou a zpívat do ulic v centru Prahy. Za posledních několik let jsem prožil neuvěřitelnou cestu a těším se na její pokračování u nás v Česku. Člověk občas hledá poklad všude možně po světě, aby nakonec zjistil, že je zakopaný doma. Začátky je pro mě výjimečná píseň a doufám, že se bude lidem líbit,” vyznává se talentovaný muzikant, který na sebe poprvé výrazněji upozornil před devíti lety počinem Malý princ.

Od té doby stačil Jakub získat smlouvu s vydavatelstvím Sony Music v Německu a vydat zde debutové album v angličtině. Právě v Německu také v roce 2015 složil a nazpíval svůj první úspěšný singl On the menu, který dosáhl již více 8 milionů přehrání (!) na Spotify. Následně většinu času žil a skládal ve Švýcarsku, odkud se nyní vrací zpátky do Prahy.

Novinka Začátky je právě o tom, jaký je to pocit vracet se po dlouhé době domů. Jakub se domů těší a na jeho písničce je to znát. Píseň, kterou produkoval Igor Ochepovsky, má podmanivý popový zvuk a vyjadřuje důležitost domova, rodiny a kamarádů. Doprovodný videoklip byl natočen s Jakubovými přáteli Štěpánem Krtičkou (režie) a Jáchymem Novotným (kamera) a zachycuje radost z návratu domů a ze shledání s lidmi, které má rád. Nový singl Začátky vychází v digitální distribuci Supraphonu.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

PETR BENDE Je dar mít kolem sebe lidi, kterým můžeš věřit

Už několikátá vlna koronaviru nepřeje plánování, jež je u akcí kulturního formátu nezbytnou nutností. Jsou však jedinci, kteří se ani touto situací nechtějí nechat odradit a vidí pověstné světlo na konci tunelu. Zimní období je u Petra Bendeho už čtvrt století spjato s tradičními vánočními koncerty a plán na letošek je ten samý, znovu lidem nadělit nálož nejen vánočních melodií…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE