Jamaron zahájí 28. května na Občanské plovárně letošní sérii Prague Open Air

Jamaron promo únor24 1 Lucas Kozel(1)

Pro rockovou kapelu Jamaron to bude velký svátek! 28. května na Občanské plovárně zahájí letošní sérii Prague Open Air a zároveň tato formace složená ze sourozeneckého tria Dostálových a bubeníka Václava Hejdy odehraje svůj první samostatný pražský open-air koncert. A také po loňském vyprodaném Lucerna Music Baru i ten největší. Kde jinde než v centru Prahy na Malé Straně s výhledem na Vltavu (a v případě deště i pod střechou) si užít nekompromisní muziku založenou na přímočarých melodiích, výrazném zpěvu frontwomanky Marie, hutných kytarách a šlapajících bicích? Navíc se diváci mohou těšit, že vedle osvědčených skladeb ze tří desek zazní také nový, zatím nevydaný, singl. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut, více informací na www.jamaron.cz nebo na webu www.pragueopenair.cz.

Jamaron do Prahy přijíždějí skvěle naladění z probíhajícího českého turné. „Kluby jsou naplněné a fanoušci nadšení,” zdůrazňuje kytarista Ondřej Dostál. Navíc pak kapelu vedle pražského vystoupení čeká do září přes dalších čtyřicet koncertů po celé republice.

Zároveň členové připravují na léto další singl a pracují na rozvoji svého fan klubu na nově vzniklém Patreonu. „Takže třeba u pražského koncertu budou mít členové fan klubu Jamaronu možný přístup už na zvukovou zkoušku,” doplňuje Ondřej Dostál. „Co se týká možné nové desky, rozhodli jsme se pokračovat cestou pravidelného vydávání singlů a posléze je zarámovat novým albem. A chystáme dvě překvapení, ale ty si zatím necháme pro sebe. Snad jenom dodáme, že možná bude větší teplo, než by kdo čekal. A možná, že by nás na pódiu mohly osmahnout i plameny,” uzavírá Dostál.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE