JAMES HARRIES zve na jarní sérii koncertů s novou kapelou

james

Píší o něm světové magazíny, v Čechách jeho hity hrají rádia napříč žánry, má miliony přehrání na Spotify. James Harries je oblíbený britský písničkář žijící v Čechách. Písně Superstition, Salvation, Lights se držely na prvních příčkách hitparád! Poslední singl Slow Mover nebyl výjimkou. Nyní vyráží tento britský sympaťák s novou kapelou na česká pódia.

Harries slaví úspěch se svými singly u nás i v Evropě, ale je také vyhledávaným autorem filmové hudby – v poslední době například k vánočnímu filmu Přání Ježíškovi. Podílel se také na snímcích Lidice, Snowboarďáci, Bobule, na seriálu Modré stíny a v Polsku pak například na filmu Plan B.

YT:

Jamesovy koncerty jsou vždy plné emocí, ať už se jedná o vystoupení sólová nebo s kapelou. Plnohodnotný zvuk velké produkce aktuálně tvoří na podiu trio, ve kterém frontmanovi sekundují mladý klávesista Martin Kryštof Kroupa a bubeník David Landštof, a za mixážním pultem zvukový mistr Václav Horák. Předprodej a víc informací najdete na webových stránkách umělce www.jamesharriesmusic.com.

13. 4. PLZEŇ – Zach’s pub

26. 4. BRATISLAVA – Pod lampu

27. 4. BRNO – Kabinet múz

28. 4. HODONÍN – Sál Evropa

5. 5. PRAHA – Jazz Dock

6. 5. BYSTRÉ – Kulturní centrum

7. 5. ČESKÉ BUDĚJOVICE – Tempo

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE