Jana Kirschner vydává očekávané album Obyčajnosti

jana kir 1

Oceňovaná slovenská zpěvačka a skladatelka Jana Kirschner vydá 5. března nové studiové album Obyčajnosti. Vypráví na něm o každodenních starostech a radostech ze svého života coby mámy, ženy i umělkyně. Nyní představuje první singl a videoklip Struny, díky kterému nahlédneme do jejího dětství i dospívání. První ochutnávkou z alba je singl a videoklip Struny s autobiografickým nádechem. Na videoklip se můžete podívat zde:

Zpěvačka se v něm vrací do svého dětství a dospívání, k momentům, které ji změnily a ke vzpomínkám na lidi a místa, které v ní zanechaly stopu. Ve skladbě je kromě silného hiphopového beatu slyšet i folklór. Ten je se zpěvaččiným dětstvím úzce spjatý, vždy totiž milovala lidové písničky a odmalička je zpívala. Hiphopový beat zase odkazuje na jejího o 7 let staršího bratra, se kterým trávila čas v jeho posilovně, kde spolu se svými kamarády poslouchal například Arrested Development, TLC nebo Mary J. Blige.

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner si získala popularitu albem V cudzom meste, za které získala ceny Hudobnej akadémie ve dvou kategoriích: Umělec roku a Album roku. Zpěvačka má ve svém repertoáru velkou řadu hitů, písně jako jsou Modrá nebo Pokoj v duši. Nyní se Jana Kirschner s kapelou chystá opět aktivně koncertovat v létě i v rámci podzimního turné.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

LUCIE VLASÁKOVÁ (Epydemye) Je dobré se někdy zastavit a nechat se nést tím, co se děje okolo

Kdo jednou zažil na vlastní kůži vystoupení kapely Epydemye, zůstala mu jistě v paměti nejen energií nabitá a nezapomenutelná atmosféra, kterou dokázala svým zápalem tato svěží, Andělem ověnčená sestava vytvořit, ale také Lucie Vlasáková, milá, usměvavá a stále skvěle naladěná zpěvačka a kontrabasistka. Právě ona si našla mezi koncertováním, „manažerováním“ kapelních záležitostí a působením v lesní školce a škole čas na to,…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE