Je tu “Zopár správnych ľudí?”

nieconavyse 220x220 1

Po menší pauze přichází s novým videoklipem i bardejovská čtveřice NIEčO NAVYšE. V nejnovějším počinu se ukázalo několik slovenských hudebníků, aby tak podpořili společnou myšlenku, kterou je spojit Několik správních lidí ve stejnojmenné skladbě.

S nápadem přišel zpěvák kapely, Willi Zamborský: “Oslovili jsme kapely a hudebníky, se kterými se již nějakou dobu známe, zda by byli ochotni natočit nějaké video do našeho připravovaného klipu. Myšlenkou bylo zejména to, abychom poukázali na spolupráci a soudržnost, když někdo z nás potřebuje pomocnou ruku – myslím, že jsme to demonstrovali jak se na rockery patří.” Dodává, že skladba vyjadřuje to, že člověk sám nic nezmůže, a proto je vedle něj stále pár správných lidí, kteří jsou ochotni pomoci a “těmto lidem ze srdce děkujeme.” Ve videoklipu, který dal dohromady Peter Durak z Durak PRODUCTION, se objevily zvučná jména slovenské hudební scény. Jedním z nich je i Michal Žitňanský z kapely Zoči Voči: “S klukama se známe ze společných koncertů a písnička se mi zalíbila na první poslech. Myslím, že je to super nápad, i já jsem chtěl už dříve udělat takový klip, ale asi už neudělám, kluci mě předběhli. No když se zaposlouchám do textu skladby, jiný klip si ani neumím představit.”

Michal Neffe (KING SHAOLIN): “Myslím si, že podstata spojování lidí, hudebníků, je krásná a lidem je tato činnost přirozená. Jsem rád a vděčný, že jsem byl jedním z oslovených hudebníků a mohl jsem přispět k realizaci tohoto díla. Skladba je v pohodě, tomuto druhu hudby rozumím a chlapcům z kapely, ale hlavně jejich nezlomnou houževnatost obdivuji. Je to pro mě samotného inspirativní.” Braňo Bajza (POLEMIC): “Kapelu registruji už roky a mám rád jejich songy, které jdou správně od podlahy, jsou položeny a odehrané na plné koule. Proto jsem neměl problém klukům natočit svůj skromný příspěvek do jejich videoklipu, také v této šílené korona době. Byl bych raději, kdybychom si spolu zahráli na veřejné akci, ale těší mě, že jsme spolu alespoň takto ve videoklipu.”

Skladba byla tentokrát nahrávána u p. Hersteka s Radom Kuncom. Na mixu a masteringu se s klukama z kapely spolupodílel Peet Beck. Ve videoklipu můžete vidět i muzikanty jako: Braňo Bajza – POLEMIC, Andie Debnár, Ervin ejo Olešňan – Grow Up !, kapela L4ST, Juro Euro Beňačka – No Brake, Swilly, Detox of the Pony, Peet BECK, Lukáš radonu RadaKOM – DATUM VYROBY, Rene Link – Pentagramček, David Sanchez Maniaček – SANCHEZ AMSTERDAM, Majo Krátký a Jakub Kramár – VOLUME, Jaroslav Jen Ducký, kapela Ne že Ne.

Kapela funguje od roku 2009 v Bardějově a stylově vymezuje do melodického punkrocku. Na svém kontě mají již tři vydaná alba, a tím posledním je album s názvem “X”, kterým oslavili 10 let společného koncertování. Složení kapely: Viliam Willo Zamborský – zpěv, kytara Lukáš Vanta – basa, zpěv Patrik Patres Andrišuv – kytara, vokály Marek Stupjanský – bicí.

Odkaz na videoklip:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE