Již brzy: Gorillaz

Fanouškům kapely zajisté neunikla mediální masáž, kterou zhruba před měsícem zaplavil sociální sítě hlas Gorillaz, Damon Albarn. Instagram, Facebook i Twitter zaplavily fotografie ilustrující cestu Gorillaz od jejich vzniku až do současnosti. To samozřejmě spustilo štěbetání a konspirace spojené s chystaným albem. Práci na novém materiálu Gorillaz oznámili Albarn spolu s Hewlettem na začátku tohoto roku.
A během posledního týdne odhalili mnohé z toho, na čem celý rok pracovali. Další stránkou animovaného příběhu této “britské” kapely by měla být Book of Noodle. Jak název napovídá, má se věnovat Japonské princezně a kytaristce Gorillaz, Noodle.
Dnes kapela odtajnila spolupráci se závodním týmem Formule-E Jaguar. A zároveň se na Redditu objevila fotografie Albarna s fanoušky, oznamující, že do konce nahrávání zbývají už jen pouhé dva týdny.
Alba se tedy můžeme dočkat dříve než se předpokládalo, nebo včas (Albarn původně tvrdil, že album bude ještě letos, než se zmínil NME, že asi bude až příští rok.).

Damon: Two weeks left of recording and the album’s finished [WITH PHOTO]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE