Již brzy: Gorillaz

Fanouškům kapely zajisté neunikla mediální masáž, kterou zhruba před měsícem zaplavil sociální sítě hlas Gorillaz, Damon Albarn. Instagram, Facebook i Twitter zaplavily fotografie ilustrující cestu Gorillaz od jejich vzniku až do současnosti. To samozřejmě spustilo štěbetání a konspirace spojené s chystaným albem. Práci na novém materiálu Gorillaz oznámili Albarn spolu s Hewlettem na začátku tohoto roku.
A během posledního týdne odhalili mnohé z toho, na čem celý rok pracovali. Další stránkou animovaného příběhu této “britské” kapely by měla být Book of Noodle. Jak název napovídá, má se věnovat Japonské princezně a kytaristce Gorillaz, Noodle.
Dnes kapela odtajnila spolupráci se závodním týmem Formule-E Jaguar. A zároveň se na Redditu objevila fotografie Albarna s fanoušky, oznamující, že do konce nahrávání zbývají už jen pouhé dva týdny.
Alba se tedy můžeme dočkat dříve než se předpokládalo, nebo včas (Albarn původně tvrdil, že album bude ještě letos, než se zmínil NME, že asi bude až příští rok.).

Damon: Two weeks left of recording and the album’s finished [WITH PHOTO]

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box