Joakim Brodén se umístil mezi šesti nominovanými v kategorii Zpěvák v anketě Český slavík

Když jsme před časem přinesli na webu a facebooku Masters of Rock zprávu, že je možné Joakima podpořit a poslat mu hlas do Českého slavíka, tak to byla z hlediska čtenosti super zpráva. Jen na facebooku Masters četlo zprávu neuveřitelných 178.000 lidí! A jak se zdá, tak i mnoho z vás výzvu vyslyšelo a Joakimovi hlas poslalo. Za to vám patří Joakimův velký Dík!
Ať již tuto sobotu výsledky dopadnou jakkoliv, za nás a vás, metalové publikum, je jasné, že Joakim si zaslouží být mezi šesti nejlepšími českými zpěváky. Je sice, jak sám říká, jen polovičním Čechem, který miluje hokejové zápasy mezi Českem a Švédskem, protože se vždy raduje z vítězství a nemůže prohrát :-), ale pro naši národní hrdost udělal více než leckterý “stoprocentní” Čech. S písničkou “Far from the Fame” o jediném českém maršálovi Karlu Janouškovi vrátil do “učebnic dějepisu “skutečné národní hrdiny, které letos nejvyšším státním vyznamenáním, řádem Bílého Lva, vyznamenal i prezident České republiky! A ten, kdo chodí na festival Masters of Rock, pro jehož fanoušky Joakim písničku složil, či navštívil samostatný koncert Sabaton u nás, tak zažil ten elekrizující pocit, když při písni “Far from the fame” se najednou objeví v publiku České národní vlajky, které vlají celou skladbu. A to neuvidíte na žádném jiném koncertu u nás! Takže “ještě jedno pivo” a dívejte se v sobotu od 20:00 na přímý přenos z Hudebního divadla Karlín, který vysílá TV Nova.
PS: Joakima v sále nehledejte, pořadatelé pochopitelně stáli o to, aby na galavečer dorazil, ale bohužel kompletní kapela Sabaton se v tento den musí účastnit největšího světového počítačového festivalu v Dreamhack. Joakim by pochopitelně mnohem raději byl v Praze, jak nám řekl, ale není schopen se ze smlouvy vyvázat. Všem vám moc děkuje za podporu a hlasy a těší se na vás 4. března v pražské Tipsport aréně! O tom, že koncert bude beznadějně vyprodán a stane se největším sólo vystoupením Sabaton není již teď žádných pochyb 🙂

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<