John Wolfhooker přináší na kalifornských vlnách singl Falling Down

jwh

Česko-slovenská formace John Wolfhooker nezastavitelně pokračuje v lákání na připravované album, ohlášeného na duben 2023. Za pomocí již třetího singlu z něj, Falling Down, kapela vzdává hold seriálu Californication a kapelám, jejichž kořeny tkví v Kalifornii. Singl je podpořen videoklipem natočeným v Los Angeles ve Venice Beach, který na kameru zaznamenal Rusty Shepherd a postprodukčně zpracoval bubeník kapely Adrian Janeček.

Falling Down je jako vždy zcela pod taktovkou samotných členů kapely – songwriting, produkce, nahrávání a mixing probíhaly za dveřmi studií Pidgeon Records. Na zbylých skladbách ze zmiňovaného alba tomu nebude jinak.

“Nápad na skladbu vznikl z testovacího nahrávání mého zesilovače Marshall, který se zbytku kapely natolik líbil, že jsme jej dokončili. Demo se jmenovalo “tojemarshall” a paradoxem tak je, že nakonec byly kytary nahrány na zesilovač Peavey”, popisuje interní proces kytarista kapely a mixing engineer singlu Rony Janeček.

“Seriál Californication promlouval v určitých časových obdobích ke každému z nás, proto když zpěvák Martin přišel s tím, že s fotografem Rustym letí do Kalifornie bylo víc než jasné, že musíme natočit záběry pro další singl”, doplňuje bubeník a editor videoklipu Adrian Janeček.

Kromě intenzivní studiové práce mají “Wolfhůkři” napilno i v koncertní oblasti. Během února obráží německé klubové turné s progressive-metalovou kapelou Hirsch Effekt a 31. května se mohou domácí fanoušci těšit na koncert v Paláci Akropolis společně s vycházející hvězdou českého popu Pam Rabbit.

​​

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE