Jožo Ráž pokřtil nové album Smola a Hrušky

Jeden z gratulantů našeho festivalu k oslavám narozenin časopisu, Smola a Hrušky odpálili oslavy k 20. výročí vzniku tohoto recesistického uměleckého souboru ve velkém stylu. Ve čtvrtek 16. 2. 2017 v bratislavském Ateliéru Babylon pokřtili nové album Černobílý. Exkluzivními hosty byli Boy Wonder, Colectiva, Alžběta a Julie a skvělé koncerty odehráli i rapová formace Moja Reč s živou kapelou Komplot a čeští bratři z kapely Fast Food Orchestra. Jedinečná koncertní show trvala 2 hodiny a začala se velkým překvapením. Nové album hned na začátku pokřtila legenda československé hudební scény a zpěvák skupiny Elán. Jožo Ráž album uvedl do života svou oblíbenou whisky.
Grulla v top desítce
Kapela má další nový klip k singlu Grulla z nového alba Černobílý. Ten se natáčel ve spolupráci s talentovaným filmařským týmem z Learto production. Natáčelo se ve studiích České televize na zeleném plátně a výsledek mluví sám za sebe, protože za týden od valentýnské premiéry se klip dostal do top 10 nejsledovanějších Slovenská videí na YouTube a přesáhl hranici 60 000 vidění.
“Jsou písničky o lásce, nenávisti, práci, zábavě, egotripy, ale ještě jsem neslyšel, aby někdo zpíval o bramboru. Chtěl jsem tuto křivdu napravit a vzdát úctu potravině, která je základem jídelníčku naší generace a také našich předků a provází nás v různých formách a úpravách celým životem – od narození až po soudný den. Děkuji Petře Polnišové za její lásku, talent, úžasnou profesionalitu a hluboký vklad do tohoto duetu, kde ona – člověk ze západu Slovenska – zpívá s přízvukem Východňanů, a já přesně naopak. Tento náš milostný song má kromě funkce zlepšovače nálady a vytvoření pozitivních myšlenek i velký odkaz v tom, že jen spolu dokážeme překonat nástrahy a překážky každodenního života. Ať brambor jako symbol tvrdé práce našich otců a matek svítí na naše cesty životem. Děkuji vesmíru, že právě naše skupina dostala šanci tento odkaz šířit i pro další generace a věřím, že se dostane ik jiným civilizacím a mimozemšťanům, “shrnul frontman kapely Spoko Kramár.
Nové album Černobílý je v prodeji přes oficiální shop kapely nebo přímo na každém koncertě turné.
 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<