Juraj Hnilica představuje svou hudební novinku

2

Slovenský zpěvák, skladatel a muzikant Juraj Hnilica představil v den sv. Valentýna novou píseň, která nese název „Pár nežných zločinov“. Zároveň oznámil turné, v rámci kterého, kromě slovenských měst, nevynechá ani Prahu. České publikum si jeho koncert bude moci užít 31. března v legendární pražské Malostranské Besedě.

Písničkáře a rodáka ze slovenského Martina Juraje Hnilicu znají jeho fanoušci především jako hudebníka, který ctí krásu slovenského jazyka a jeho písně jsou směsicí poezie a lásky. V den sv. Valentýna představil novou píseň Pár nežných zločinov a zároveň ohlásil turné, na kterém se nově představí v akustickém složení kapely. Kromě 15 slovenských měst nevynechá ani Prahu. Příznivci hudby se tak mohou těšit na pořádnou nálož a ikonickou atmosféru, kterou jsou jeho koncerty pověstné. Doprovázet ho budou na klavír Milan Hatala a na violoncello Nadežda Holenková.

V Praze Juraj Hnilica vystoupí 31. března od 20:30 hodin v Malostranské Besedě. Vstupenky bude možné zakoupit v předprodeji i na místě.

„Do Prahy se vždy moc rád vracím. Kromě toho, že se před vystoupením vždy rád procházím malebnými pražskými uličkami, těším se na místní fanoušky. Naposledy jsme s kapelou hráli v loňském roce na Střeleckém ostrově, kde jsme zároveň pokřtili novou desku. Díky úžasnému publiku se koncert protáhl téměř o třičtvrtě hodiny. Moc jsme si to všichni užili,“ říká zpěvák a muzikant Juraj Hnilica.

Odkaz na novou píseň Pár nežných zločinov:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE