Kapela Loco Loco vydává čtvrté album “Nebudu se bát” s novým frontmanem Zlordem

LL kolaz eff 03

Česká rocková kapela Loco Loco s radostí oznamuje vydání svého čtvrtého alba s názvem “Nebudu se bát”. Fanoušci rockové hudby si mohou tuto desku poslechnout na oblíbených online platformách, jako jsou Spotify, YouTube a dalších platformách.

Loco Loco, energická kapela z Prahy, se v hudebním světě dostala do povědomí svými živými vystoupeními a originální tvorbou. Nové album “Nebudu se bát” představuje další významný krok v jejich kariéře a přináší posluchačům silné melodie, hluboké texty a skvělý zvuk, který je pro Loco Loco typický. Toto album je zároveň první, na kterém se představuje nový frontman Zlord. Křest alba proběhne 13. září v pražském klubu Vagón.

O kapele Loco Loco: Loco Loco je rocková kapela z Prahy, která vznikla v roce 2011. Kapela si rychle získala popularitu díky svému jedinečnému stylu a energickým koncertům. Členové kapely Zlord, Kousek, Vinnie a Petr přinášejí do své hudby kombinaci tradičního rocku s moderními prvky, čímž oslovují široké spektrum posluchačů. Kapela je známá svými častými klubovými koncerty a také tím, že často vystupuje jako předkapela známým českým kapelám, jako jsou Harlej, Protheus, nebo v minulosti společnými turné s kapelami Status Praesents, Satisfucktion a Dymytry.

O albu “Nebudu se bát”: Nové album “Nebudu se bát” je již čtvrtým albem kapely Loco Loco a je dostupné na online platformách Spotif, YouTube a dalších platformách, kde si ho mohou fanoušci poslechnout a sdílet. Album je více zpěvné, ale stále energické, jak fanoušci očekávají. Kapela zůstává věrná své tvorbě, avšak odlehčuje svůj styl, přidává více balad a rozvolněnějších písní. Toto album obsahuje 11 skladeb, které reflektují osobní i společenská témata a přinášejí silné poselství odvahy a odhodlání. Texty pro několik skladeb, včetně skladby “Slzy”, napsal Jan “Protheus” Macků.
Recenzi alba “Nebudu se bát” si můžete přečíst zde.

Videoklipy na YouTube: Kapela Loco Loco také představuje několik videoklipů z nové desky, které si můžete shlédnout na YouTube:

  • Letní hitLoco Jambo: Energický letní hit, který rozproudí každou párty.
  • BaladaOn-line: Emotivní balada, která zachycuje moderní lásku a život online.
  • Cover od kapely Jaksi TaksiSlzy: Píseň pojednávající o dnešní době sociálních platforem a jejich úskalích.
  • Nejčerstvější videoklipPřej si: Skladba se skvělým textem od Tomáše Miřátského.
  • Moderní banger, lyrics videoHlad: Moderní a energická skladba se silným textem  vytvořená Papa Pechem aka Mateyf Iks, na kterou kapela plánuje vytvořit oficiální videoklip za několik měsíců.

Pro více informací:

Nebudu se bát (2024)

Sledujte Loco Loco:
Webová stránka: https://www.locoloco.cz
Facebook: https://www.facebook.com/kapela.locoloco/
Instagram: https://www.instagram.com/locolocoti/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/3ZqqwSFVjmkG4bqwqeJxty

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

ABBA zázraky se dějí

Člověk aby pomalu zase začal věřit na zázraky. ABBA je zpátky a pro ty, kdo by pořád ještě nevěřili, jsou venku dvě zbrusu nové písně, kompletní album je za dveřmi a koncertní turné, jež tahle planeta ještě nezažila, také. Je to vpravdě triumfální návrat. TEXT: MILAN MENČÍK FOTO: UNIVERSAL MUSIC Kapela sice nikdy definitivně svou činnost neukončila,…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE