Kapela Megaphone přichází s originálním videoklipem v několika světových jazycích. Pokřtili ho Wohnouti.

Funk popová kapela Megaphone v těchto dnech vydává singl Lumber, k němuž natočila originální video s mezinárodním přesahem. Kapela tímto počinem potěší české fanoušky, zároveň však chce dobýt srdce posluchačů za hranicemi České republiky. Nový singl a klip totiž tato pražská partička natočila v několika světových jazycích. Kromě “standartní” angličtiny se jedná například o norštinu. Znáte nějakou jinou českou kapelu zpívající norsky? Videoklip před několika dny pokřtila známá kapela Wohnout.
Jedinečný nápad z dílny mezinárodního týmu!
Ihned po natočení singlu Lumber na jaře tohoto roku se  Megaphone pustil do přípravy dalšího z jejich originálních videoklipů. Shodou náhod si písnička našla cestu k talentovaným kreativcům z Norska Fabianu Bjørne-Larsenovi a Camille Antoinette Bøghové. Píseň norské duo oslovila natolik, že začali okamžitě vymýšlet koncept videoklipu. Ten zprostředkovává pohled na muže, jenž sice není na první pohled atraktivní, v očích diváka se ale díky sebevědomí a odhodlání postupně stává alfa samcem. V samotném finále klipu se dočkáme i překvapivého zvratu… Režie se ujal Jakub Křen, mezinárodní tým filmařů doplnil německý kameraman Tim Spreng a charismatický protagonista hlavní role, James Beaumont z Anglie. Právě toto multikulturní myšlení vnuklo kapele unikátní nápad” „Chtěli jsme vzdát holt našim kreativcům a zároveň se trošku odlišit. Klip Lumber jsme kromě angličtiny vyprodukovali i v norštině, včetně originální studiové nahrávky“ doplňuje frontman kapely Bohumil Sláma. Megaphone tento týden vstupuje s videoklipem na českou i norskou hudební scénu a mají s projektem velké plány. Již nyní se připravují další jazykové variace, kterými si chce Megaphone podmanit Evropu.
Norská verze
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EmgdJH177jk[/youtube] Anglická verze
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hXxNVbky5BM[/youtube] Megaphone vás roztancuje.
Megaphone jsou známí pro svá energická vystoupení s melodickými písněmi, jež vyvolávají nekontrolovatelnou touhu tančit. Kapela pravidelně vystupuje na velkých českých festivalech jako například Rock for People či Colours of Ostrava. Na rok 2018 je naplánované vydání jejich v pořadí třetí desky.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<