Kapela rez vydává klip a singl paradigma

rez paradigma Autor Lukas Panek 2

Paradigma od brněnské kapely rez skrývá ve svém textu poselství, jež je velmi zdárně zhmotněno v jejich novém klipu, který vyšel v pátek 19. května. Opět tak tahle banda dává najevo, že i zábavná hudba může skrývat současná témata s vážnou nadsázkou. Čerství výherci soutěže se studentskými majálesy po celé republice se skrz virtuální svět a velká pódia prokousávají ke svým potenciálním fanouškům.

„Píseň „paradigma“ poukazuje na sociální bublinu jednotlivce, také zahleděnost do sebe, ignoraci svého okolí nebo pozérství. Hlavní postava klipu žije svůj běžný den, potkává spoustu různých lidí a vše sdílí se svým virtuálním publikem. Tyto osoby jsou přehlíženy, nehrají pro postavu žádnou roli – jediné co je důležité, je vše dobře prezentovat na sociální síti. Den končí v baru, virtuální publikum nereaguje, on však stále čeká. U vedlejšího stolu jsou lidé, které již potkal. Pozná je? Dá se s nimi do řeči?“ popisuje téma písně autor a frontman kapely Jaroslav Rez.

Autorem scénáře a režisérem klipu je baskytarista kapely Adam Lysák, o kameru a postprodukci se postaral Lukáš Pánek, který je autorem také dalších videoklipů tohoto uskupení. Jako lokaci využili autoři téměř celé Brno – tramvajovou linku 6., park Lužánky, známé schody na ulici Schodová nebo legendární hospodu Mýdlo. O hudební produkci se postaralo celé složení kapely, Pavel „At0mic“ Balcárek song poté mixoval a masteroval.

Kapela rez je svěžím brněnským uskupením, které nabízí zábavné melodie a neprůstřelné texty motivované existenční úvahou. Na pódiích nabízí nezaměnitelnou energii, kombinaci synťáků a trumpety v doprovodu elektrické kytary se silnou basou v tempu neskutečně přesných bicích. Venku mají již singly „liza“ nebo „duet“, se kterými aktuálně brázdí všechny kouty Česka.

Klip Paradigma:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE