Kapela The Last June vydává první single a klip

The Last June vydali první vlaštovku své tvorby. Novou píseň Say Anything najdete na YouTube. Vydání singlu doprovází klip, v němž vystupuje tanečnice známá z Nové scény Národního divadla.

Rockové trio The Last June funguje od začátku tohoto roku. Hraje autorské písně s anglickými texty. „Kapelu jsme založili proto, že chceme nadchnout českou hudební scénu něčím novým. Charakterizuje nás alternativní rock míchaný se synťáky. Nebojíme se jít i za hranice svýho žánru, o čemž se přesvědčíte v dalších písničkách, které právě nahráváme,“ říká zpěvák a kytarista Michal Kovář. Kromě něj účinkuje v kapele baskytarista Dominik Vozobule a bubeník Honza Košina. Na koncertech je doplňuje kytarista David Sobota.

Svůj první koncert odehrála kapela The Last June v dubnu v pražském Rock Café, kde představila svůj repertoár. Nově je tedy jeho součástí i melodická píseň Say Anything, jejíž klip vznikl poměrně rychle. „Samotné natáčení se zvládlo během jednoho dne, a to hlavně díky profesionalitě skvělé tanečnice Natálie Paulasové a japonské režisérky Eleny Omura. Obě si pohrály na celé podobě klipu a jeho příběhu, v němž Natálie představuje uvězněnou mužskou touhu, jež však nehodlá být nadále ovládána. Klip se natáčel v prostorách taneční konzervatoře Duncan Centre,” přibližuje natáčení Dominik Vozobule.

Píseň Say Anything se nahrávala v Golden Hive v Praze pod vedením zkušeného producenta Amáka Goldena, který pracoval na deskách třeba s The Killing Joke nebo The Atavists. Na nový singl pak budou navazovat další skladby, na kterých kapela právě pracuje ve studiu.

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<