Kapela The Last June vydává první single a klip

The Last June vydali první vlaštovku své tvorby. Novou píseň Say Anything najdete na YouTube. Vydání singlu doprovází klip, v němž vystupuje tanečnice známá z Nové scény Národního divadla.

Rockové trio The Last June funguje od začátku tohoto roku. Hraje autorské písně s anglickými texty. „Kapelu jsme založili proto, že chceme nadchnout českou hudební scénu něčím novým. Charakterizuje nás alternativní rock míchaný se synťáky. Nebojíme se jít i za hranice svýho žánru, o čemž se přesvědčíte v dalších písničkách, které právě nahráváme,“ říká zpěvák a kytarista Michal Kovář. Kromě něj účinkuje v kapele baskytarista Dominik Vozobule a bubeník Honza Košina. Na koncertech je doplňuje kytarista David Sobota.

Svůj první koncert odehrála kapela The Last June v dubnu v pražském Rock Café, kde představila svůj repertoár. Nově je tedy jeho součástí i melodická píseň Say Anything, jejíž klip vznikl poměrně rychle. „Samotné natáčení se zvládlo během jednoho dne, a to hlavně díky profesionalitě skvělé tanečnice Natálie Paulasové a japonské režisérky Eleny Omura. Obě si pohrály na celé podobě klipu a jeho příběhu, v němž Natálie představuje uvězněnou mužskou touhu, jež však nehodlá být nadále ovládána. Klip se natáčel v prostorách taneční konzervatoře Duncan Centre,” přibližuje natáčení Dominik Vozobule.

Píseň Say Anything se nahrávala v Golden Hive v Praze pod vedením zkušeného producenta Amáka Goldena, který pracoval na deskách třeba s The Killing Joke nebo The Atavists. Na nový singl pak budou navazovat další skladby, na kterých kapela právě pracuje ve studiu.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA