Kapela Vanaheim pokřtila nové CD

200580385 2634053216900846 4535834727207359754 n

Pro kapelu Vanaheim bylo datum 12.6.2021 přelomovým okamžikem. Kapela vydala a rovnou pokřtila nové CD Amulet, které se od začátku do konce vydává výpravým světem vikingů a severské tématiky. Nechte se unášet proudy ledových moří.

Nahrávka je pro kapelu inovativní ve směru jednotného tématu, silnějších melodií a především grafiky.Nový kabát dostal také celkový zvuk, který je tvrdší a v některých místech syrovější než předchozí počin Zlatí rytíři.

Booklet desky je tvořen originální malbami kmotra desky Michala Hanuše. Booklet tak rázem dostává nenapodobitelnou originalitu. Křest proběhl na koupališti v Městci Králové, kde se i přes občasnou nepřízeň počasí, sešla solidní návštěva dosahující povolené kapacity koupaliště.

Vanaheim je kapela pochazející s Chlumce nad Cidlinou. Obsazení je: Miloš Koblmuller – zpěv, Martin Drobný – kytara, Libor Král – bicí, Radek Hladík – basa a Jirka Kubišta – klávesy.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE