Kasabian vydají nové album příští rok
Britští indierockeři Kasabian vydají své nové album v roce 2026. Své poslední LP Happenings vydali v červenci 2024, ale frontman Serge Pizzorno prozradil, že doufají, že v blízké budoucnosti dosáhnou osmé desky číslo jedna v řadě.
Vlna energie
Pizzorno deníku The Sun řekl: „Už je to sedm jedniček v řadě. Řeknu vám proč. Je to proto, že první album se, bohužel, dostalo na čtvrté místo a zbytek na první. Bylo to pro nás úžasné.“
Zpěvák a kytarista byl inspirován vlnou energie, kterou kapela zažila během svých nedávných koncertů. „Pokud nejsme na pódiu, jsem ve studiu. Pořád dělám hudbu. Je to neustálá věc. Právě jsme odehráli dva zahřívací koncerty a dva obrovské festivaly. Je to tak vzrušující pocit,“ dodal.
