Krajina Ró mezi ječmenem a pšenicí

Stávalo se dávným objevitelům, že se čas od času z mlhy za obzorem objevila zcela nová krajina. Možná trochu podobně se na domácím hudebním teritoriu objevuje Krajina Ró. Její hudební svět střeží tajemná dívka, trojice jinochů a jeden z dosud žijících mužů tzv. rizikové skupiny. Videoklip k písni Ječmen a pšenice je ochutnávkou z připravovaného alba, které by pod názvem Hotel Blázen mělo vyjít na podzim.

Až do září chce být kapela obestřena tajemstvím, tak jí ho ponechme. Sama o sobě v promomateriálu prozrazuje: Vše živé v Krajině Ró vyrůstá přímo z autorského podhoubí jejích pěti obyvatel. V úplně nové kapele se nám podařilo propojit několik silných hudebních osobností. A tohle je naše úplně první vlaštovka. Samota už tuší, že půjde domů sama. Nalevo i napravo se zapaluje sláma,“ říká dívka z Krajiny Ró.

Zmiňované album Hotel Blázen bude obsahovat jedenáct původních písniček, které našly svou finální podobu pod dohledem zvukového mistra Ondřeje Ježka. Deska by měla vyjít v říjnu letošního roku u Indies Scope. Pokud podzim již opravdu zažehná virulózní nácvik konce světa, začne Krajina Ró dodávat úrodu i na koncertní pódia.

Související články

Krajina Ró – Hotel Blázen

Krajina Ró Hotel Blázen INDIES SCOPE  36:21  FOLK, ROCK, BLUES ROMAN JIREŠ (ČTK) Místo, kam posluchače zavádí Michal Němec z Jablkoně, může být nevšedním zážitkem i příjemným překvapením. Němec se obklopil mladými (kytarista Tomáš Frolík a zpěvačka Anna Břenková) a zkušenými muzikanty (bubeník Michael Nosek a baskytarista Johnny Judl Jr.) a na své cestě Krajinou Ró…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA