Kterak John Watts přivedl Fischera na FB

Fischer-Z je britská rocková skupina a zároveň hudební vehikl hlavní tvůrčí tváře projektu zpěváka, kytaristy a básníka Johna Wattse. Původní sestavu tvořili Watts (zpěv, kytara), Steve Skolnik (klávesy), David Graham (baskytara) a Steve Liddle (bicí). Watts logicky vydržel až do dnešních dní a hledá stále nové způsoby prezentace svých písní. Tou úspěšnější se ukázal být jeho Facebook profil, kde se doprovází na španělku a interpretuje pecku za peckou.

Skupina Fischer-Z zaznamenala za dobu své dlouhé kariéry úspěch po celé Evropě a prodala více než dva miliony alb. Byly pořízeny dokonce i společné nahrávky s podobně orientovaným muzikantem kreativcem Peterem Gabrielem, ale také se Stevem Cropperem a Dexys Midnight Runners. Fischer-Z vystupoval po boku Jamese Browna ve východním Berlíně a koncertoval s The Police a Dire Straits.

John Watts dosud vydal 20 alb a odehrál kolem 3000 koncertů.

Připomenout si ho můžete v aktuálním videoklipu White Lies (You Won’t Get Away):

 

Sponzorováno

Související články

Bad Joker’s Cream – Behind the Mask

BAD JOKER’S CREAM – BEHIND THE MASK STACEE ROXX – LEAD VOCALS, GUITARS TOMMY ACE – BASS, BACK VOCALS JAMIE LEE CASTER – GUITARS DAVE J. – DRUMS RECORDING: STUDIO “PANTHEON” – LIVE RECORDING GM STUDIO – VOCALS TONDA RICHTER – ARRANGEMENT SWEET STACEE STUDIO – MIX/MASTERING ALBUM ART: MICHAELA PAULINI – PHOTOS JINDRA VRAGA…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se