Kulturní vlak: Jízdu zpříjemní kapela MYDY a Jaroslav Rudiš

foto Martin Simral MYDY 5

Z Prahy do Berlína vyrazí speciální kulturní vlak. Jízdu zpříjemní kapela MYDY a Jaroslav Rudiš.

Cesta do Berlína nebyla jednodušší než právě teď. Pokud se tam již delší dobu chystáte, ale pokaždé vás odradí fakt, že budete muset usednout za volant nebo studovat jízdní řády, zajisté vás zaujme unikátní akce s názvem #JízdaFahrt25. Festival United Islands of Prague společně s Česko-německým fondem budoucnosti v rámci ní vypraví v sobotu 9. září 2023 speciální kulturní vlak, který se ráno vydá ráno na trasu Praha-Drážďany-Berlín a večer pak zase zpátky. Cestující navíc zažijí i Bürgerfest v zahradách prezidentského paláce Bellevue.

Sedm vagónů nabídne zajímavé kulturní menu – a to třeba čtení Jaroslava Rudiše, unikátní unplugged set skupiny MYDY a také První česko-německý kabaret. V Berlíně jízda vlaku ale nekončí, cestující se přesunou do zahrad prezidentského paláce Bellevue, kde se přidají k velkolepé česko-německé edici Bürgerfestu.Tam na ně čeká další kulturní program, zajímaví hosté i skvělé jídlo. Večerní zpáteční cesta se ve vlaku sveze na vlně hudební produkce DJ.

„Považuju se za milovníka cestování vlakem, takže když to přidáme k MYDY a Berlínu, mému oblíbenému městu, a možnosti zahrát si s naším Ondrou akustický set jen s kytarou – což je pro nás taky velmi neobvyklé, je to vyloženě skvělá kombinace! Tak neváhejte a pojeďte taky,“ láká další spolucestující zpěvačka Žofie z kapely MYDY.

Jízdenku na vlak lze koupit skrze Ticketstream nebo na webu https://www.dasfest25.cz/jizda-25.

Jízdní řád vlaku:

8:30 odjezd z Prahy 11:00 zastávka v Drážďanech

13:00 příjezd do Berlína 20:00 odjezd z Berlína 22:00 zastávka v Drážďanech 00:30 příjezd do Prahy

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE