Exkluzivní sleva na multitooly značky Leatherman

leatherman image

Předplatitelé ROCK&POPu mají možnost využít slevu od našeho partnera, firmy Leatherman, která poskytla své multitooly do našeho e-shopu s exkluzivní slevou.

LEATHERMAN

Americké multitooly Leatherman jsou synonymem pro vysoce kvalitní multifunkční kapesní nástroje. Na trhu působí od roku 1983. Díky své kvalitě a trvanlivosti jsou často využívány v nejnáročnějších podmínkách – na vojenských misích, záchranářských operacích nebo náročných expedicích. Jejich funkčnost ocení ale zejména kutilové, montéři, mechanici a všichni, pro které je skladné a vysoce funkční nářadí nepostradatelné.

Portfolio Leatherman nabízí na českém a slovenském trhu výběr z více než šedesáti multitoolů a nožů: od drobných nástrojů vhodných k zavěšení na kroužek od klíčů, přes tradiční montérské nářadí až po velké armádní a outdoorové speciály. Jejich doménou jsou kombinované kleště, dále kvalitní nože s hladkou nebo kombinovanou čepelí, šroubováky s vyměnitelnými bity, pilky, pilníky, nůžky, otvíráky a další nástroje. Specializované multitooly jsou pak vybaveny například nástroji pro čištění a rozborku zbraní, křesadlem, signální píšťalkou aj.

Unikátem je Leatherman TREAD, který v sobě snoubí praktičnost multitoolu s designem elegantního náramku.

Všechny nástroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, zejména z několika špičkových druhů ocele. Nejvíce namáhané části jsou vyrobeny z extrémně odolného titanu, méně namáhané funkční části z lehkého hliníku. Z toho vyplývá vysoká odolnost, ale také funkčnost a praktičnost. Na všechny multitooly se vztahuje exkluzivní záruka 25 let!

Příslušenství, jako např. pouzdra, jsou součástí balení jednotlivých nástrojů.

Ať už je to intuitivní dostupnost všech funkcí, lehkost skeletových nástrojů, odolnost povrchové úpravy DLC, chytrá řešení a praktické detaily – to vše jsou znaky promyšleného designu Leatherman s maximálním důrazem na snadné použití.

Svůj oblíbený multitool si můžete nechat pogravírovat, případně z něj vyrobit originální a praktický dárek.

Na každém balení multitoolu Leatherman, který je distribuován výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku, společností MORIS design, se nachází samolepka 100% ORIGINÁL. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu.

WEB, FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE


Pro držitele VIP ROCK&POP plánu:

Exkluzivní slevy na produkty Leatherman najdete v našem e-shopu po přihlášení.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE