Lil Nas X si do svého videoklipu vybral českého esportového hráče

starw

Úspěšný český hráč League of Legends Marek „Humanoid“ Brázda se představil v nové roli. Z esportu se tentokrát vydal do hudebního průmyslu. Nový prezident League of Legends, slavný americký rapper Lil Nas X, si jej vybral do svého videoklipu. Song se zároveň stal hymnou mistrovství světa Worlds 2022.

Dvojnásobný evropský šampion v League of Legends Marek „Humanoid“ Brázda je jedním ze čtyř vyvolených hráčů, kterým se dostalo pocty zúčastnit se natáčení nového klipu rappera Lil Nase X. Ten ve svých 23 letech už patří mezi hvězdy hudebního světa a je považován také za módní ikonu. Hned při svém debutu v roce 2019 jej magazín Time zařadil mezi 25 nejvlivnějších lidí na internetu. Navíc se jeho první píseň stala po 19 týdnech na vrcholu žebříčku Billboard Hot 100 nejdéle vévodícím singlem v jeho historii.

Videoklip:

Ve videoklipu se vedle Humanoida objevují další elitní světoví hráči z týmů Gen.G, Team Liquid a EDward Gaming. Ti se s ním mohou střetnout na Worlds 2022 v souboji o titul mistra světa. Turnaj začíná už 29. září. Čeští diváci jej mohou sledovat s komentářem na Twitch kanále HITPOINTCZ.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

ALTER BRIDGE Inspirativní poselství o tom, že se i z pěšáků mohou stát králové

Je tomu už osmnáct let, co mezi sebe tři bývalí členové kapely Creed v čele s Markem Tremontim pozvali zpěváka Mylese Kennedyho. Dali tak vzniknout soudržnému hardrockovému a alternativně až progresivně metalovému tělesu Alter Bridge, které desku od desky zraje jako víno. V půlce října vypustila čtveřice muzikantů do světa sedmou studiovku Pawns & Kings, o níž hovoří mnozí recenzenti…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE