Lucie Bílá a Jan Bendig spolu strávili „Jednu malou chvíli“

bendik

Lucie Bílá a Jan Bendig společně strávili malou chvíli v dojímavém životním příběhu, který motivuje k nepromarnění společných okamžiků.

Autorem hudby je přední český producent Dalibor Cidlinský jr. a text k písni napsal Pokáč. K novému singlu s názvem „Jednu malou chvíli“ vznikl i působivý videoklip v režii Lukáše Rejmona. V hlavních rolích se představí Lucie Bílá, Jan Bendig, herečka Barbora Munzarová či herec Milan Šenki.

Videoklip ke zhlédnutí zde:

„Lidé, kteří ke mně nějakým způsobem patří, poznám na dálku. Honzu jsem viděla na jevišti v Hudebním divadle Karlín na předávání cen Slavík, a přestože byl v partě několika jiných zpěváků, byl nepřehlédnutelný. Napadlo mě – pokud nějakého mladého kolegu představit mým příznivcům, tak on je ten pravý. Talentovaný, čistý a láskavý. Zazpívat si s ním na albu, které právě připravuji, je pro mě radost,“ říká o nové spolupráci Lucie Bílá. „Hledala jsem pro naše duet téma a rodina a vztah byly jasná volba. Už proto, že jsme s Honzem o generaci jinde, můžeme oslovit více lidí. Ta moje mi rozumí a ta jeho má ještě čas pochopit,“ vysvětluje zpěvačka pozadí videoklipu.

„Lucku jsem vždy považoval za svůj velký vzor. Proto stále nemůžu uvěřit tomu, že vydáváme tuto společnou písničku. Spolupráci si neumím vynachválit, protože to, jak se o Lucce říká, že je velký profík, jsem měl možnost vyzkoušet si na vlastní kůži. Je to nádherný zážitek a pocit mít song s Luckou Bílou,“ dodává ke spolupráci nadšeně zpěvák Jan Bendig. Dvacetinásobná česká slavice Lucie Bílá oslavila 7. března narozeniny, a tak je nový singl prvním dárkem pro fanoušky. Dalším je premiéra obnoveného úspěšného muzikálu Láska je láska, který se hraje v Divadle Lucie Bílej. O libreto a režii se postaral Antonín Procházka, hudbu napsal Ondřej Soukup a texty Gabriela Osvaldová.

V neposlední řadě chystá Lucie se svou kapelou i narozeninový koncert, který se uskuteční 12. dubna v pražském paláci Lucerna, kde zazní i nové dueto s Janem Bendigem. Jedná se o přeložený koncert a původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. První dámu české hudební scény čeká také série koncertů s klavíristem a skladatelem Petrem Maláskem.


Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE