Lucie Bílá a Pokáč představili nový singl Dobrý kafe

Lucie Bílá představila nový singl, který pro ni napsal kolega, český umělec Pokáč. Píseň s názvem “Dobrý kafe” dostala i vizuální podobu a videoklip se ihned po vydání stal hitem YouTube. Aktuálně se drží na vrcholu v hudebních trendech a za tři dny dosáhl téměř 200 000 zhlédnutí.

Za produkcí videoklipu stál syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl společně s Hanou Urbánkovou, o kameru a střih se postaral Patrik Černoch. Pod výslednou podobou nahrávky je podepsán jeden z nejúspěšnějších českých producentů, který stojí například i za hity Marka Ztraceného, ​​Xinda X nebo Jarka Nohavici a mnoha dalších. Lucie v písni zpívá: “Už nechci řvát, chci radši zpívat, na hvězdy se dívat a dobrý kafe pít …”

“Toužila jsem po písničce, která by vystihovala můj život v přítomnosti. Pokáč byl pro mě jasná volba, je rychlý, umí věci pojmenovat, a navíc ho mám ráda. Stačilo nám jedno setkání a písnička byla na světě. Pak vše putovalo do rukou mého producenta Dalibora Cidlinského a výsledek předčil i moje očekávání. Jediným tvrdým oříškem bylo počasí na natáčení videoklipu. Přála jsem si točit v přírodě, aby měla písnička prostor, lehkost a atmosféru svobody, kterou v sobě nyní cítím, ale příroda se rozhodla zahnat nás domů, kde nepršelo. Nakonec jsem byla i za to vděčná. Patrik Černoch a můj syn Filip Kratochvíl natočili přesně to, co písnička potřebovala. Mám radost a těší mě, že se píseň líbí, “dodává k novému singlu a videoklipu Lucie Bílá.

YT KLIP:

Nejpopulárnější česká zpěvačka a rekordní držitelka Českých slavíků se aktuálně věnuje svým sólovým koncertem s kapelou Petra Maláska nebo se jako speciální host skupiny Arakain objevuje na vybraných vystoupeních. Věnuje se také vlastnímu Divadlu Lucie Bílé, jehož repertoár zahrnuje zpěvaččiny koncerty a vystoupení hostujících divadelních souborů. Plánuje i produkci vlastních muzikálů, z nichž bude jako první v první polovině roku 2022 uveden muzikál Láska je láska. Pro své činohry si divadlo vybrali umělci jako Simona Stašová a Petr Nárožný.

Komentáře

Registrace 30 dnů zdarma

Přidejte se k nám
-REGISTRACE ZDARMA ZDE-

nebo

VAŠIM ÚČTEM

Holler Box