Lucie Bílá představuje nový videoklip O lásce

bila

Dvacetinásobná česká slavice Lucie Bílá připravila pro své příznivce milé překvapení v podobě nového videoklipu. Jde o emotivní obrazové ztvárnění písničky „O lásce“, která pochází z jejího posledního studiového alba Ta o mě.

Píseň napsal speciálně pro ni čerstvý držitel Českého slavíka v mužské kategorii Marek Ztracený. Finální zvukovou podobu dal nahrávce slovenský producent Martin Maxo Šrámek ve studiu Littlebeat. Režisérem a kameramanem videoklipu byl Jaro Atry ze společnosti WeAreFilm, přičemž jeho původní idea vznikla s přispěním nejbližších spolupracovníků Lucie Bílé, tedy syna Filipa Kratochvíla a Patrika Černocha. „Mám nádherné povolání, díky kterému můžu posílat lidem něco, co teď všichni velmi potřebujeme, a to je láska. Proto posílám pohlazení v podobě videoklipu, který se jmenuje ‚O lásce’. Láska vyhrává v pohádkách a věřím, že vyhraje určitě i teď,“ odkazuje Lucie Bílá i prostřednictvím nového videoklipu.

YT videoklip: 

Na téma „láska“ navíc jen před pár dny symbolicky v Divadle Lucie Bílej představil četný tvůrčí tým i plány s obnovenou premiérou muzikálu Láska je láska, která je naplánována na 7. dubna 2022.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE