Lucie Bílá představuje nový videoklip O lásce

Dvacetinásobná česká slavice Lucie Bílá připravila pro své příznivce milé překvapení v podobě nového videoklipu. Jde o emotivní obrazové ztvárnění písničky „O lásce“, která pochází z jejího posledního studiového alba Ta o mě.

Píseň napsal speciálně pro ni čerstvý držitel Českého slavíka v mužské kategorii Marek Ztracený. Finální zvukovou podobu dal nahrávce slovenský producent Martin Maxo Šrámek ve studiu Littlebeat. Režisérem a kameramanem videoklipu byl Jaro Atry ze společnosti WeAreFilm, přičemž jeho původní idea vznikla s přispěním nejbližších spolupracovníků Lucie Bílé, tedy syna Filipa Kratochvíla a Patrika Černocha. „Mám nádherné povolání, díky kterému můžu posílat lidem něco, co teď všichni velmi potřebujeme, a to je láska. Proto posílám pohlazení v podobě videoklipu, který se jmenuje ‚O lásce’. Láska vyhrává v pohádkách a věřím, že vyhraje určitě i teď,“ odkazuje Lucie Bílá i prostřednictvím nového videoklipu.

YT videoklip: 

Na téma „láska“ navíc jen před pár dny symbolicky v Divadle Lucie Bílej představil četný tvůrčí tým i plány s obnovenou premiérou muzikálu Láska je láska, která je naplánována na 7. dubna 2022.

Komentáře