Maďarská metalová legenda POKOLGÉP vystoupí v Bratislavě v rámci cyklu hudebních večerů V4 Music párty.

Dne 20.10.2016 bude bratislavský Majestic Music Club hostit hardrockové a metalové legendy zemí V4 v rámci projektu V4 Music párty. Za maďarskou stranu to budou Pokolgép, za českou Titanic a za slovenskou Dorian gray. Tentokrát za polskou stranu nevystoupí žádná skupina, avšak i tato trojice slibuje skvělý metalový večer s legendami, kde nejmladší Dorian Gray akorát slaví své 25 leté působení a ostatní zbytek kapel je na scéně více než 30 let.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mNYcCLbzpp[/youtube] Představí se Vám tyto formace:
POKOLGÉP (HU) – nejznámější maďarská metalová formace, fungující od roku 1980. Přinese Vám ty své nejznámější hity a také přijde i na skladby z nového alba. Čeká Vás nadupaná a energická metalová show.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=F0C3ZRZqDXk[/youtube] TITANIC (CZ) – metaláci hrající první ligu z Brna, kteří byli a jsou pevným pilířem české metalové scény dosud. Za bicími uvidíte mladou krev, Martina “Marthus” Škaroupku (Cradle Of Filth, Masterplan), který dává této kapele nový rozměr.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QoWFSBm1zZM[/youtube] DORIAN GRAY (SK) – tuto bratislavskou formaci pod vedením Vadima Bušovského, netřeba nijak zvlášť představovat. Tímto koncertem zároveň startují svou Slovensko-českou klubovou šňůru na počest své 25 leté funkčnosti.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3EWUh6VbGQQ[/youtube] V4 EVENT má za cíl Vám přinést kvalitní hudební produkci ze zemí V4 různých stylů a žánrů. V Bratislavě, právě 20. října začne jedna série skvělých hudebních večerů, těšíme se na Vaši přízeň.
Lístky můžete zakoupit zde.
Facebook

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box