M’ALONE vydávají letní hit

Královéhradecká parta M’ALONE převlíkla kabát svého debutového singlu Meloun z roku 2019 a vydává ho jako vytuněný hit tohoto léta. O nový kabát písně se postaral producent Ecson Waldes.

Singl Meloun je předzvěst nového alba, jež M’ALONE vydají v průběhu léta pod trefným názvem Tropický džus. Meloun se dočkal i nového videoklipu, který můžete zhlédnout zde:

Kapelu si oblíbil i známý moderátor rádia Evropa 2 Pavel Cejnar, jenž si v klipu zahrál a zatančil. Mezi fanoušky skupiny můžete spatřit také oblíbeného písničkáře Michala Horáka. „Je to mladá a nadějná kapela, která mě od začátku baví. Natáčet videoklip v prostředí našeho rádia byla sranda a zajímavé zpestření,“ uvedl Pavel Cejnar.

M’ALONE:

Mladá poprocková kapela z Hradce Králové, která se vyznačuje energickými a podmanivými melodiemi s multižánrovým přesahem do hip hopu, synthpopu, metalu, indie, funku, reggae nebo i jazzu. Zakládá si na osobitých a decentně provokativních českých textech, moderním zvuku a hudební bohatosti.

Miloš Fejgl (zpěv, kytara // text, hudba), Jan Skorunka (kytara, zpěv // hudba), Jakub Mareš (EWI // hudba), Ondřej Ivančak (baskytara), Marek Štochl (bicí)

Související články

M’alone | Tropický džus

M’alone Tropický džus VLASTNÍ NÁKLAD 36:54 ALTERNATIVNÍ POP ROCK Recenzuje ROMAN JIREŠ (ČTK) 40% Královéhradecká parta M’alone, která je označovaná jako nadějná začínající, potvrzuje své ambice hned v první skladbě Přebarvený ráj, v níž zajímavým způsobem nabízí alternativní zvuky, pop a chladnou elektroniku v kombinaci s živelným mládím. Jenže časem se bohužel začne utápět v zašmodrchaných textech,…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<