Manu Delago, hráč na unikátní hang se objeví v Praze

Hang je unikátní hudební nástroj. Jde o perkusivní nástroj ze kterého umí vyluzovat neobyčejné zvuky Manu Delago. Tento skladatel a perkusista z Rakouska se opět objeví v České republice a to v Paláci Akropolis v rámci Music Infinity.
Manu Delago se za poslední dobu velmi dobře vypracovat a je možno jej tedy dnes již označit za světově uznávaného hudebníka, který hraje na hang. Toto tvrzení je podloženo spoluprací s Joss Stone nebo Björk.
V Praze se Manu Delago objeví ve středu 19. dubna 2017 v Paláci Akropolis. Kromě svého hudebního umění předvede také své nové letošní album Metromonk. Delago nekoncertuje sám, doprovodí jej Isa Kurz svým zpěvem, hrou na piáno a na housle a Chris Norz, který jej doprovodí na perkuse a bicí.
Manu Delago se na své poslední desce Silver Kobalt snažil zbavit nálepky hráče na hang. V rámci nového alba Metromonk se však vrátil „ke kořenům“ a opět uchopil do rukou tento jedinečný hudební nástroj a ukázal, že jej opravdu skvěle ovládá. Dokáže to také na Music Infinity v pražském Paláci Akropolis.
Zuzana Žáková

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box