Manu Delago, hráč na unikátní hang se objeví v Praze

Hang je unikátní hudební nástroj. Jde o perkusivní nástroj ze kterého umí vyluzovat neobyčejné zvuky Manu Delago. Tento skladatel a perkusista z Rakouska se opět objeví v České republice a to v Paláci Akropolis v rámci Music Infinity.
Manu Delago se za poslední dobu velmi dobře vypracovat a je možno jej tedy dnes již označit za světově uznávaného hudebníka, který hraje na hang. Toto tvrzení je podloženo spoluprací s Joss Stone nebo Björk.
V Praze se Manu Delago objeví ve středu 19. dubna 2017 v Paláci Akropolis. Kromě svého hudebního umění předvede také své nové letošní album Metromonk. Delago nekoncertuje sám, doprovodí jej Isa Kurz svým zpěvem, hrou na piáno a na housle a Chris Norz, který jej doprovodí na perkuse a bicí.
Manu Delago se na své poslední desce Silver Kobalt snažil zbavit nálepky hráče na hang. V rámci nového alba Metromonk se však vrátil „ke kořenům“ a opět uchopil do rukou tento jedinečný hudební nástroj a ukázal, že jej opravdu skvěle ovládá. Dokáže to také na Music Infinity v pražském Paláci Akropolis.
Zuzana Žáková

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

HONZA HOMOLA Procesem tvorby se musím bavit

Ačkoli si každý hudební fanoušek spojí jméno Honzy Homoly v první řadě s pozicí kytaristy a zpěváka ve svérázné skupině Wohnout, bylo by poměrně krátkozraké jej takto jednoznačně zaškatulkovat. Je člověk mnoha talentů a zájmů. Jako výtvarník se věnuje nejen počítačové grafice, animaci a videu, ale předně i tvorbě obrazů, v nichž kombinuje digitální technologie s malbou. K mnoha hudebním nástrojům, které ovládá, přidal…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE