Marek Ztracený nahrál novou píseň s Hanou Zagorovou

Marek Ztracený uzavírá aktuální rok ve vrcholné formě jako trojnásobný čerstvý držitel ocenění Český slavík. Zároveň představuje novou vánoční píseň a videoklip Vánoce jako dřív a ohlašuje Tour De Leto 2021.

Ve své novince se spojil v duetu s legendou české populární hudby Hanou Zagorovou. Autorem písničky je opět Marek sám a dokázal v ní textově reflektovat nejen oblíbené vánoční téma, ale tentokrát i aktuální dění kolem nás.

Marek Ztracený uzavírá aktuální rok ve vrcholné formě jako trojnásobný čerstvý držitel ocenění Český slavík. Zároveň představuje novou vánoční píseň a videoklip Vánoce jako dřív a ohlašuje Tour De Leto 2021. „Tato píseň je tak malý hudební pokus o záchranu letošních Vánoc, o kterých nám teď tvrdí, že by ani nemuseli být. Doufám, že to, o čem v písni zpíváme, bude platit, a Vánoce budou jako kdysi. Věřím, že v textu se najde většina z nás a píseň udělá radost,“ říká Marek a ke spolupráci s Hankou Zagorovou dodává:

„Už od svého koncertu v O2 aréně, na který jsem Hanku pozval jako hosta, jsem si přál mít s ní společnou písničku . Když jsem složil tuto vánoční, hned jsem jí zavolal, jestli má chuť a sílu si ji se mnou zazpívat. Reakce byla okamžitá a Hanka byla nadšená. Je mi ctí zpívat s takovou legendární zpěvačkou. Nahrávání bylo víc než příjemné a mám pocit, že se to celé velmi povedlo.“ Hana Zagorová ke spolupráci poznamenává: „Dostala jsem první dárek k Vánocům! Duet od Marka Ztraceného, ​​krásnou písničku ‚Vánoce jako dřív’. Myslím, že budete věřit každému slovu, které napsal, protože jdou přímo ze srdce. Děkuji. Mám ho ráda.“

Za výslednou zvukovou podobou nahrávky stojí Markův dvorní producent Dalibor Cidlinský jr. a svou účastí zde zaujme Kühnův dětský sbor pod vedením Elišky Hrubé Toperczerové. Videoklip natočili tvůrci z FILMZLICINCOMPANY, s nimiž Marek Ztracený spolupracoval již v minulosti, mimo jiné na úspěšné vizuální podobě hitu „Naše cesty“. Nálada nového videoklipu je vánočně povznášející a dokresluje tak pozitivní poselství písničky.

YT videoklip:

Po úspěšných vyprodaných podzimních halových koncertech turné Restart 2021 Marek Ztracený navazuje na své vyprodané letní turné Tour de Leto. I v příštím roce chce opět své fanoušky potěšit, a proto se rozhodl navázat na výjimečné akce pro celou rodinu na zajímavých místech po celé České republice. V plánu má 18 zastávek. „Koncert je jen třešničkou na dortu. Je to celoodpolední a večerní zábava pro celou rodinu. Na naši velkou radost je zájem obrovský, ale kapacita je omezená,“ doplňuje. Tentokrát si přizval hosty jako je Richard Genzer, který připraví taneční školu, vařit se bude s MasterChefem Romanem Stašem, v programu je spousta hostů a překvapení. Tour de Leto 2 je již v prodeji na webu Marka Ztraceného.Komentáře