Mariah Carey režisérkou?

220px The Meaning of Mariah Carey e1658049381260

Deset let se chystala popová diva Mariah Carey na svou knihu vzpomínek. Když se na sklonku roku 2020 podařilo, a její „nefiltrovaný příběh“ spatřil světlo světa, čtenáři se s chutí začetli do inspirativní výpovědi o cestě přežití, odolnosti, prudkého vzestupu i potlačených rodinných traumat.

Za svou kariéru prodala Carey přes 200 milionů hudebních nosičů, což z ní dělá jednoho z nejprodávanějších umělců všech dob. V roce 1998 byla na World Music Awards oceněna jako nejprodávanější umělec 90. let. V roce 2000 byla jmenována nejprodávanější ženskou umělkyní milénia.

Nyní se chystá na další výzvu – hodlá svoji knihu přetavit do podoby filmu a zároveň si ho sama zrežírovat.

Vzpomínání na minulost možná stálo i za rozhodnutím konečně uvést videoklip, který natočila už roku 1995 na podporu alba Daydream. Písnička “Underneath the Stars” tehdy vypadala vizuálně takto a my si ji konečně můžeme pustit i s obrazovým doprovodem:

 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

ABBA zázraky se dějí

Člověk aby pomalu zase začal věřit na zázraky. ABBA je zpátky a pro ty, kdo by pořád ještě nevěřili, jsou venku dvě zbrusu nové písně, kompletní album je za dveřmi a koncertní turné, jež tahle planeta ještě nezažila, také. Je to vpravdě triumfální návrat. TEXT: MILAN MENČÍK FOTO: UNIVERSAL MUSIC Kapela sice nikdy definitivně svou činnost neukončila,…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE