MARTINA PÁRTLOVÁ vydává debutové album „První a poslední?“

partlova

Ano, je to tak. Martina Pártlová, zpěvačka, jež byla objevena před mnoha lety v soutěži X Faktor, vystupuje se skupinou Čechomor jako stálý host a kariéru vybudovala mimo jiné i díky účinkování v populárním triu 3v1, se může ucházet o titul objev roku!

Poslední květnový den vyšlo debutové album s názvem „První a poslední?“. Na albu je celkem 10 písní, které vás provedou balkánskou vesnicí i sídlištěm Máj v Českých Budějovicích. Deska vychází z tvorby, která byla a je Martině blízká, což se potvrzuje i při vystupování s Čechomorem. Album se tedy nese v lidovém duchu s moderním pojetí zvuků. Natáčelo se ve velkých studiích za účasti mnoha hostů a s důrazem na využití živých nástrojů.

Z alba dříve vyšly tři singly, mají již několik miliónů zhlédnutí na YT. Píseň “Si to udělám sama” se těší stále velké oblíbenosti a skladba “Modlitba pro duši” svým sdělením zasáhla mnoho srdcí. „Co bylo za nás“ s Monikou Bagárovou zase oživuje vzpomínky na minulé dekády. S vydáním alba Martina přichází s videoklipem k singlu „Sbohem, pa, šátečku“.

Za albem stojí tvůrčí dvojice Marcus TranJosef Vařeka. U Marcuse není překvapením, že stojí za takovým velkým projektem, jedná se o ostříleného hudebního producenta. Ale u Josefa, který zatím psal texty jen pro svou kapelu Koblížci, je o to větším překvapením, že ve svém věku napsal texty pro dospělé album, jakým právě „První a poslední?“ je.

Že se jedná o album se silnou osobní výpovědí, připomíná i velký zájem o zpěvaččin největší sólový koncert 7. prosince 2024 v sále Fóra Karlín v Praze, který se již blíží vyprodání.

Videoklip Sbohem, pa, šátečku:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE