Martina Pártlová vydává singl „Si to udělám sama“ a připravuje vydání EP

Zpěvačka a influencerka Martina Pártlová natočila píseň „Si to udělám sama“. Její nový singl se zdánlivě provokativním názvem vyšel první prázdninový den a předznamenává vydání EP.
Hudbu k nové písničce napsal producent Marcus Tran, autorem textu je zpěvák a Martinin přítel Josef Vařeka. Současně se singlem vydává zpěvačka i klip v režii Vladimíra Špičky.

„Text je inspirovaný naší společnou domácností. Větu ,Já to pak udělám…‘ slyším od svého partnera tak často, až nás to inspirovalo k nápadu na text. A všechno se to nakonec objevilo i v klipu k písničce,“ říká o svižném letním singlu s nadsázkou Martina Pártlová. Martina Pártlová je nejen jednou třetinou populárního seskupení 3v1 (Arichteva – Pártlová – Leitgeb) a známou influencerkou, ale je i úspěšnou a oblíbenou zpěvačkou. Svůj úplně první singl s názvem „Bolím“ (hudba i text Marek Ztracený) vydala už v roce 2015. Později začala vystupovat jako host se skupinou Čechomor, se kterou mimo jiné nazpívala velmi úspěšný singl „Mamko, nedávej mě“. Letos v létě mohou diváci Martinu Pártlovou vidět především na patnácti koncertech „Tour de léto 2022Marka Ztraceného, kde se představí v samostatném setu, v němž písnička „Si to udělám sama“ rozhodně zazní.

Kromě toho vystoupí i jako host po Markově boku. Martinu Pártlovou mohou v létě diváci vidět i na několika koncertech s Čechomorem. Singl „Si to udělám sama“ vychází u společnosti Warner Music ČR.

Videoklip můžete zhlédnout na YouTube:

Související články

MARTINA PÁRTLOVÁ Žádný chlap neodnese ruličku, i když má koš u nosu

Zpěvačka Martina Pártlová se před lety proslavila v soutěži X Factor, v níž skončila čtvrtá. Poté se profilovala i jako muzikálová zpěvačka, vydala singl Bolím a s kamarádkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou fungují jako 3v1. Nyní o sobě dává opět vědět jako zpěvačka, vydala singl Si to udělám sama, jehož příběh vychází z reálných…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA