Meat Loaf konečně živě

Meat Loaf Huckabee

Meat Loaf oslavil letos věk, ve kterém drtivá většina muzikantů jeho stylu zpěvu odchází do důchodu nebo do rockového nebe. Ne tak rocker Michael Lee Aday, což je jeho občanské jméno. Oslavil 74tiny a započal s pozvolným návratem na koncertní pódia. Samozřejmě, že hlas, kterým kdysi disponoval, je v nenávratnu. Ale věrní fans si ho umějí dosadit i do jeho současného nejistého projevu. S trochou fantazie je to pořád stejný suverén disponující valivým charisma jako v době legendárního alba Bat Out of Hell.

Toho času se Meat Loaf nachází v Nashvillu, kde se stále zotavuje z několika operací zad.

A se stejnou vervou s jakou se snaží udržet v pěveckém kurzu, také mluví o svých plánech vydat novou hudbu, zejména čtyřskladbové EP, které bude obsahovat mimo jiné vtipně nazvanou pecku „What Part of My Body Hurts Most?“ Pod ní je podepsán sám velký pan skladatel nadčasových balad, v dubnu předčasně zesnulý  Jim Steinman.

„Pořád nechávám agentovi vzkazy – ‚Udělejme pět týdnů, 16 vystoupení v Americe, dáme si malou pauzu, pak uděláme 16 vystoupení v Evropě, dáme si pauzu, uděláme dalších 16 někde jinde‘,“ řekl. A dodal, že „musí být opatrný kvůli zdravotním důvodům“, ale že jeho „hlas je v neuvěřitelné formě“.

Což je sice velmi nadnesené prohlášení, ale zabránit nám, abychom si tří písňovou ukázku jeho koncertu v Jukebox Huckabee řádně vychutnali, stejně nemůže:

 

 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE