Michael Patrick Kelly představuje svůj „kruhový objezd“

Irský hudebník, zpěvák a multiinstrumentalista Michael Patrick Kelly představuje videoklip k písni Roundabouts. Píseň je moderní a jemnou baladou, která se zabývá životními křižovatkami.

Michael Patrick Kelly, některým stále známý jako Paddy z rodinné skupiny The Kelly Family, se před několika lety vydal na svou sólovou dráhu. A že to bylo správné rozhodnutí, potvrzují tři alba, která během osmi let vydal. Posledním počinem je iD, které se dočkalo rozšíření pod názvem iD – Extended Version. Právě z rozšířené verze pochází píseň Roundabouts.

„V tomto videu máme velmi silný příběh. Je tam opravdová historie od A po Z. A příběh je velmi silně vyprávěn, na tom jsme velmi dlouho pracovali. Chtěli jsme, aby se příběh ubíral určitým směrem a ke konci“ vysvětluje zpěvák a dál uvádí: „Píseň je pro všechny lidi, co jsou sami a prošli změnou, kteří prožili velkou lásku, a ta skončila a nejsou šťastní. Není to autobiografická skladba, já jsem velmi šťastný. Napsal jsem ji pro lidi,“ říká. „Roundabouts znamená kruhový objezd. A proč právě tento název? Každý potřebuje nějaký výjezd, exit. A když jej najdeme, najdeme cestu“ dodává na vysvětlenou.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE