Mňága a Žďorp znovu odvysílá online šňůru s Nohavicou, Žbirkou či Plíhalem

mnagaaa

Ani loni během omezení, která tvrdě dopadla především na hudební branži, Mňága a Žďorp nerezignovala a bavila své fanoušky sérií streamovaných koncertů i se vzácnými hosty. Protože leden a únor příštího roku nebude přát ani klubovým, ani open air akcím, rozhodla se kapela i na základě ohlasu příznivců odvysílat loňskou online šnůru znovu. První stream – Dáreček z meziříčského Liďáku s Petrem Vášou, Tomášem Hanákem a Karlem Holasem a Frantou Černým z Čechomoru – poběží na Mall.tv už v sobotu 1. ledna 2022.

„Děkujeme moc za nadšení z možnosti opakování jarních hostovských streamů! Pustíme se tedy do toho,“ avizoval Petr Fiala už v polovině prosince na kapelním Facebooku. Výsledkem je jedenáct lednových, únorových a březnových sobotních večerů plných oblíbené muziky.

Ze záznamu zazní písničky na přání s Ondřejem Fenclem, skladby z desky Takže dobrý s Lukášem Pavláskem, původně prvomájové lovesongy s Jarkem Nohavicou a Jitkou Andráškovou, album Na stanici polární s Karlem Plíhalem i neopakovatelný koncert z vrcholu brněnských dvojčat s Mirem Žbirkou.

Online vstupenky lze pořídit na shop.mnaga.cz/vstupenky a ceny začínají na 169 korunách. Permice opravňující ke zhlédnutí celé online šňůry vyjde na 1 999 korun a její držitelé se budou moct na všechny odvysílané streamy podívat i zpětně až do půlky března.

Novinkou je online backstage pass, kterých je na každý večer jen pět, a po jeho zakoupení se můžete připojit do úvodní kecací půlhodiny. „Což o to, já si můžu s Nekym známým též pod přezdívkou Stvořitel promluvit, kdy chci, a dozvědět se, co potřebuju, ale tohle je šance pro vás,“ komentuje to Fiala.

Mňága a Žďorp tak opět vymýšlí, jak svým fanouškům nabídnout maximální možný zážitek i v době, kdy není možné pořádat klasické koncerty. Ostatně za tuto online šňůru coby inovaci v přístupu k hudbě si vysloužila nominaci na Cenu české hudební kritiky Apollo za rok 2021.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE