Mňága a Žďorp znovu odvysílá online šňůru s Nohavicou, Žbirkou či Plíhalem

Ani loni během omezení, která tvrdě dopadla především na hudební branži, Mňága a Žďorp nerezignovala a bavila své fanoušky sérií streamovaných koncertů i se vzácnými hosty. Protože leden a únor příštího roku nebude přát ani klubovým, ani open air akcím, rozhodla se kapela i na základě ohlasu příznivců odvysílat loňskou online šnůru znovu. První stream – Dáreček z meziříčského Liďáku s Petrem Vášou, Tomášem Hanákem a Karlem Holasem a Frantou Černým z Čechomoru – poběží na Mall.tv už v sobotu 1. ledna 2022.

„Děkujeme moc za nadšení z možnosti opakování jarních hostovských streamů! Pustíme se tedy do toho,“ avizoval Petr Fiala už v polovině prosince na kapelním Facebooku. Výsledkem je jedenáct lednových, únorových a březnových sobotních večerů plných oblíbené muziky.

Ze záznamu zazní písničky na přání s Ondřejem Fenclem, skladby z desky Takže dobrý s Lukášem Pavláskem, původně prvomájové lovesongy s Jarkem Nohavicou a Jitkou Andráškovou, album Na stanici polární s Karlem Plíhalem i neopakovatelný koncert z vrcholu brněnských dvojčat s Mirem Žbirkou.

Online vstupenky lze pořídit na shop.mnaga.cz/vstupenky a ceny začínají na 169 korunách. Permice opravňující ke zhlédnutí celé online šňůry vyjde na 1 999 korun a její držitelé se budou moct na všechny odvysílané streamy podívat i zpětně až do půlky března.

Novinkou je online backstage pass, kterých je na každý večer jen pět, a po jeho zakoupení se můžete připojit do úvodní kecací půlhodiny. „Což o to, já si můžu s Nekym známým též pod přezdívkou Stvořitel promluvit, kdy chci, a dozvědět se, co potřebuju, ale tohle je šance pro vás,“ komentuje to Fiala.

Mňága a Žďorp tak opět vymýšlí, jak svým fanouškům nabídnout maximální možný zážitek i v době, kdy není možné pořádat klasické koncerty. Ostatně za tuto online šňůru coby inovaci v přístupu k hudbě si vysloužila nominaci na Cenu české hudební kritiky Apollo za rok 2021.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<