MØ a Dub FX sa vrací na Grape, nováčky jsou irští All Tvvins

Festival Grape opět představuje další jména svého letošního programu. Do Piešťan se po roce vrací dánský zázrak MØ, po třech letech Australan Dub FX, tuto dvojici doplní i All Tvvins z Irska.
Karen Marie Ørsted aka stoupá každým rokem výš a výš na žebříčku popularity a nepochybně se stane jedním z headlinerů festivalu. K úspěchu jí pomohl i mega hit Lean On, který naspívala pro Major Lazer. Minulý rok vydala ve spolupráci s Diplom skladbu Kamikaze, které se podařilo dosáhnout na Youtube přes 10 miliónů shlédnutí, a tak potvrzuje, že je o její hudbu čím dál větší zájem.
mo-kamikaze-vid-2015-billboard-650
Po třech letech se vracé i australský street performer Dub FX, který si na pódiu vystačí sám se svým jedinečným beatboxem. Dub FX svůj koncert na Grapu před lety odehrál s velkým úspěchem, kvůli posunutí času hraní ho ale ne všichni návštěvníci viděli, a proto organizátoři přijali nabídku managementu tohoto skvělého hudebníka a přivezli ho zpět.
121536
Třetí zveřejněnou kapelou jsou irští All Tvvins, kteří se teprve prodírají mezi tu pravou hudební špičku. V jejich hudbě můžete najít vliv Foals a Editors, i přesto má kapela na svých skladbách rozeznatelný podpis, který z Irů dělá jednu z nejzajímavějších formací ze zeleného ostrova. „Skupinu jsme viděli minulý rok na festivalu Eurosonic v Holandsku a velmi se nám jejich koncert líbil, byl plný nezaměnitelné energie. Tento rok nám přišla nabídka – a my ji neodmítli!“ doplňuje Trstenský.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE