MØ a Dub FX sa vrací na Grape, nováčky jsou irští All Tvvins

Festival Grape opět představuje další jména svého letošního programu. Do Piešťan se po roce vrací dánský zázrak MØ, po třech letech Australan Dub FX, tuto dvojici doplní i All Tvvins z Irska.
Karen Marie Ørsted aka stoupá každým rokem výš a výš na žebříčku popularity a nepochybně se stane jedním z headlinerů festivalu. K úspěchu jí pomohl i mega hit Lean On, který naspívala pro Major Lazer. Minulý rok vydala ve spolupráci s Diplom skladbu Kamikaze, které se podařilo dosáhnout na Youtube přes 10 miliónů shlédnutí, a tak potvrzuje, že je o její hudbu čím dál větší zájem.
mo-kamikaze-vid-2015-billboard-650
Po třech letech se vracé i australský street performer Dub FX, který si na pódiu vystačí sám se svým jedinečným beatboxem. Dub FX svůj koncert na Grapu před lety odehrál s velkým úspěchem, kvůli posunutí času hraní ho ale ne všichni návštěvníci viděli, a proto organizátoři přijali nabídku managementu tohoto skvělého hudebníka a přivezli ho zpět.
121536
Třetí zveřejněnou kapelou jsou irští All Tvvins, kteří se teprve prodírají mezi tu pravou hudební špičku. V jejich hudbě můžete najít vliv Foals a Editors, i přesto má kapela na svých skladbách rozeznatelný podpis, který z Irů dělá jednu z nejzajímavějších formací ze zeleného ostrova. „Skupinu jsme viděli minulý rok na festivalu Eurosonic v Holandsku a velmi se nám jejich koncert líbil, byl plný nezaměnitelné energie. Tento rok nám přišla nabídka – a my ji neodmítli!“ doplňuje Trstenský.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<